Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, elmesélitek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, elmesélitek hogy hódítottátok meg a barátnőtök? Lehetőleg 20 felettiek válaszoljanak.

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiú, leszbikus lány vagyok. :)

Teljesen a klasszikus séma alapján hódítottam meg a barátnőm. Elhívtam egy kávéra, beszélgettünk, hetente találkoztunk, utána lett randi is és minden szépen fokozatosan. És a legjobb az, hogy valójában barátságnak indult, mert a barátnőm előtte csak pasikkal volt. :)

2014. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

neten ismertem meg, mikor facen láttam a fotóit, tudtam hogy nekem Ő kell :) hosszú fekete haj, óriási bociszemek, édes mosoly :)

beszélgettünk, utaltam rá hogy randizhatnánk, de nem akart kapcsolatot, ezt többször is elmondta. végül mégis összefutottunk, mondván hogy csak haverkodás lesz, semmi több.

találkoztunk egy semleges helyen, majd felvittem a Citadellára. órákig beszélgettünk... 3x megpróbáltam megcsókolni, de nem hagyta magát.. már kezdtem feladni, de végül átölelt, elkezdte csókolgatni a nyakam majd kis kacérkodás után megcsókolt. :)

ez volt másfél éve. fél éve együtt élünk :)

2014. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs barátnőm.

Az utolsót vonaton ismertem meg és beszélgetni kezdtünk személyesen, aztán iwiw-en megkerestem és ott leveleztünk, majd msn és aztán randiztunk.

28/F

2014. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!