Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a jobb ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretek valakit ő is engem de hülyén viselkedtem és elrontottam mindent. Ez még régebben történt. Most újra elkezdtünk beszélgetni még mindig szeretjük egymást. De ő a múltbeli hülyeségeim miatt attól fél hiába szeretjük egymást nem tudnánk harmonikusan együtt élni. Most időt kért. Nem tudom mit tegyek? Egyik lehetőség ha egy ideig nem beszélünk és várom hogy dönt így viszont nem tudok neki bizonyítani hogy változtam már nem csinálok hülyeségeket. VAGY Továbbra is beszélgetünk barátilag és várom hogy kialakul valami vagy értelmetlen várni. Tehát a kérdésem hogy az a jobb ha nem beszélünk vagy az ha próbálok a közelében maradni egyelőre barátilag? Melyik a jobb?
2014. máj. 25. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem közeledj hozzá ugy ahogy érzed, ah szereted és tudnád szeretni akkor közeledj felé ugy mert más különben kín szenvedés lesz számodra, szval hajrá legrosszabb esetben is maradtok csak barátok szval mindenképpen érdemes lenne megpróbálni :)
2014. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a 2.
2014. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted az a jobb ha beszélgetünk semleges témákról és nem az ha eltűnök addig amíg időt kért?
2014. máj. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!