Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyiben nem számíthatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyiben nem számíthatok a barátomra. Én vagyok önző? 17/L

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy ma elég rossz napom volt. Anyám teljesen kikészített, ilyen nap tényleg ritkán van, hogy ennyire szomorú legyek. Írtam a barátomnak, hogy nincs-e kedve találkozni a mekiben (nem azért mert enni szeretnék, hanem mert a barátom 5-10 percre lakik tőle). Tudja, hogy mennyire rossz kedvem van, de azt mondta hogy most nincs kedve ennyi miatt összeszedni magát és elindulni vasárnap este (kb 30-45 perce kértem meg). Amúgy azt írta még régebben, hogy bármikor számíthatok rá, még az éjszaka közepén is. Ezt elmondtam neki, mire mondja hogy a bármit azt úgy értette, hogy online beszélgetni meg hogy felvidít.. Nagyon sokra megyek vele, most félév alatt először van az, hogy tényleg jól esne ha egy kicsit felvidítana/vigasztalna élőszóban. Az fel sem merült bennem hogy áthívom, mert az tőlük 30 perc (szüval tuti nem jönne), ezért ajánlottam inkább a mekit..

Szerintetek?


2014. máj. 25. 18:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem 30 percről van szó, hanem 10-ről. Ezért mondtam a mekit, de még oda se jön ki..
2014. máj. 25. 18:43
 12/20 anonim ***** válasza:

Ne aggodalmaskodj, a másik barátnőjével van éppen.

16/Mariska

2014. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az ilyen válasz nem igazán segít..
2014. máj. 25. 18:56
 14/20 anonim ***** válasza:

Én több mint egy órányira lakom a barátomtól, mégis volt már rá példa, hogy szomorú voltam, rossz kedvem volt, és ő SZÓ NÉLKÜL IDEJÖTT FELVIDÍTANI.

Na most hasonlítsd össze a két helyzetet :)

2014. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Akkor te szerencsés vagy..:)
2014. máj. 25. 19:01
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem több mint félórára lakott és többször volt, hogy átmentem hozzá úgy, hogy csak 1 órát maradtam nála kb. utána meg hazamentem, engem rohadtul nem érdekelt milyen messze lakik, örültem annak, hogy láthattam.
2014. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi köze a szerencséhez, az ember maga választja meg, milyen párkapcsolatban hajlandó lenni, milyen párt választ magának... Én olyat akartam, akivel kölcsönösen megtennénk egymásért bármit.
2014. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

" Az fel sem merült bennem hogy áthívom, mert az tőlük 30 perc (szüval tuti nem jönne) " o.O

30 perc tényleg nem sok... pláne ha Pesten vagy és csak ülni kell a seggeden a tömegközlekedésnek hála.

Ha megyek valahova szinte mindig ennyit kell sétálnom ( néha jobb szeretek, mint biciklizni ), ergo ha b.nőmhöz kellene elmenni még inkább nem problémáznék ezen, számomra teljesen alap.

De még csak nem is ezt mondtad... 5-10 perc mekinél. Oha.. már csak a meki miatt rohannék s lenne az 2 perc is:DDD

( És ezt most ne úgy értsd, mintha fontosabb lenne pl. Nálad olyan esetbe, csak hát... ami finom az finom xd )

20/f

2014. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Önző alak, nem szeret igazán. Ez az egész arra minden esetre jó volt, hogy megtudd, mennyire nem számíthatsz rá. Ha együtt is maradtok, ezt sose feljtsd el.
2014. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenkinek a választ:) Nem fogom elfelejteni az biztos, még miután "megbeszéltük" akkor is azt mondta, hogy azért nem jött mert nem volt kedve elkészülni meg elmenni a mekibe, és fordított esetben ő megértette volna ha nem akarok menni.. tehát még a végén majdnem én lettem a hibás, na mindegy most már
2014. máj. 26. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!