Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretet hiányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretet hiányban szenvedek.

Figyelt kérdés

Van barátom, még friss a kapcsolat habár pár hónapja ismerjük egymást de ritkán látjuk egymást. Azzal nincs bajom hogy ha hetente egyszer találkozunk, de az már nekem is sok hogy kéthetente vagy több ideig nem látom. Ráadásul keveset beszélünk, ritkán hívjuk egymást, és sms-ben beszéljük meg a következő találkát, de úgy hogy órák múltával válaszol, néha 24 órával később és miután megbeszéltük már nem is beszélgetünk egyáltalán a randiig. Közben a szex is problémás vele: felhuzza a gumit egyből lekokad, legalább egy órán át kényeztetem őt, de tőle 3 percnyi kényeztetést se kapok -és itt nem az a bajom hogy adok neki, hanem hogy ő engem ott hagy pangani.. Meg volt olyan is hogy azért nem nyúl hozzám mert a szomszéd szobában alszanak a szülei és nem akarja felebreszteni a zajunkkal de azért orálisan meg lábaimmal elegitsem ki. És egyszer se engedi hogy ha már orálisan kielegitem én is fejezzem be pedig látom hogy élvezi.

Mit csináljak? Nem akarom kirakni mert mikor együtt megyünk valahová tündérien jól viselkedik, úri emberként viselkedik, szeretek vele lenni, sokat nevetünk és sokat hülyéskedünk együtt. Lényegében mikor együtt vagyunk és nem az ágyban ő maga a tökély de ágyba es mikor külön vagyunk már problémák adodnak.

(Bocsánat a regényért)



#szeretet hiány.
2014. máj. 26. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyere, megszeretgetlek szivesen :)


Amugy a valasz az, hogy ha "ott" nem passzoltok ossze, es ez nem egyszeri alkalom hanem rendszeres, akkor szakitani kell. Hacsak nem akarsz boldogtalanul leelni egy eletet, vagy szeretot tartani.

2014. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez eggy onzo barom. Dobd ki. Ez mellett nemfogsz boldoglenni.
2014. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

El tudnád ezt képzelni hosszú távon?

Na ugye...

2014. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy hiányod van a szeretetből, de ez nem a tipikus "szeretethiányos állapot". Itt alapból semmit se kapsz, ami alapnak kéne lennie, azt nem kapod meg.


Dobd, ez csak kihasznál téged. Szeretetnél a tettek beszéljenek.

2014. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 lépés amit tenned kell próbálj meg változtatni.

2 lépés ha nem ment elsőre még egyszer próbáljátok meg.

3 lépés szakítás, ha nem vagy boldog egy kapcsolatban kár egymás idejét rabolni meg fecsérelni..


(meg ha igazán szeretne akkor keresne veled akarna lenni, nem tudom hogy megy ez de ha szerelmes vagyok valakibe nagyon akkor minden nap beszélek vele, meg ilyenek)

2014. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Főleg az utolsó. Nagyon hasznos választ adtál. :)

Igen itt az a probléma h meg friss a kapcsolat és őszintén szólva még nem ez a szerelmen alapuló kapcsolat, hanem hogy bírjuk egymást és jól érezzük egymással magunkat és akkor probaljuk meg.

2014. máj. 26. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
értelek, de tényleg ami fontos olyan kapcsolatba ne legyél soha ahol nem vagy boldog. ha nem lehet megoldani minél tovább húzzátok annál rosszabb lesz megszakítani.
2014. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kiscicát azt szeretgetheted, nem vicc tényleg nagyon nagy űrt ki tud tölteni. A pasid nekem nem tűnik komolynak legalábbis az ágyban nagyon önzően viselkedik. Próbáld meg megbeszélni vele és változtassatok, ha ésszerű időn belül (pl: 2-3 hónap nincs változás én elgondolkodnék a szakításon).
2014. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10:55 a macskát már régóta szeretnék de a probléma hogy nem engedett a házban mert nem csak én lakok a házban. Sajnos. De Köszönöm nektekaz ötleteket. Meg beszélem vele a következő találkozón hogy is vagyunk tulajdon képen.
2014. máj. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!