Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok, a barátom 20,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, a barátom 20, de ő úgy tudja, hogy 17 vagyok. Már 1 hónapja együtt vagyunk (távkapcsolat). Mit tegyek, hogyan mondjam el az igazságot?

Figyelt kérdés
Amikor először találkoztunk, nem gondoltam volna, hogy lesz bármi komoly köztünk, ezért hazudtam neki.De úgy érzem, hogy egy komolykapcsolatba csöppentem bele, már le is feküdtünk(Ő volt az 1.) úgy érzem szerelmes vagyok, de félek, ha elmondom az igazságot elveszítem!Mind erre nem számítottam az elején, segítsetek!
2008. nov. 15. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Miért gondolod, hogy komoly kapcsolatba csöppentél? Azért mert egy hónapnak sem kellett eltelnie és lefeküdtél egy 20 éves sráccal?

Ez még nem jelenti azt, hogy ő komolyan gondolja...

Amúgy szerintem jobb, ha elmondod neki az igazságot, előbb-utóbb úgyis kiderülne, és egy kapcsolatot különben sem lehet hazugságra építeni...

2008. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
1 Hónap alatt befeküdtél neki 15 éves korod létére? pff...:S..erre szokás azt mondani hogy jó vagy ingyenszexre
2008. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
jaja, szerintem is elég komoly lehet:) a srác tutira úgy van vele, hogy könnyen megkapott és ezért könnyen el is tud felejteni... majd lesz neki másik ilyen..
2008. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Szia nagylány!


Te adtad nekia szüzességedet, talán mi kérdezhetnénk előbb, hogy most mi a terved, vagy mi volt?


Amúgy itt nem arról van szó, hogy hány éves vagy!(15-17)

Ha másik lányt szeretne akkor nagy bajban leszel, mert az nem akorod miatt lesz!


De elárulom azt is, ha nagyon akarod megtudod szerezni, vagy is fogjuk rá. Mert ha bemész a rendőrségre és feldobod, akkor nem fog 3-5 év börtönt kapni, ha feleségül vehet! (legalább is én így tudom a jogszabályokat)


Viszont ha inkább a börtönt választaná, akkor talán jobb ha elkezdesz másik fiuban tervezni!


Sok sikert nagylány, és azt hiszem ha segítségre van szükséged, azt ne csak neten keressed!


Ez nem egymondatban megválaszolós!


puszi nektek!

2008. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Átgondoltam magamban, és igazatok van.Szégyellem is magam, túlságosan elvakított,nem kellett volna odaadnom magam ennyire könnyen.Sürgősen változtatni fogok,elmondom neki és majd meglátjuk, hogy alakul tovább.Valamint a jövőben igyekszem nem odaadni magam csak úgy 1-2 hónap után.Mert most gondolom, hogy mit gondolhattok rólam, h 15 évesen.., de ami jön, az jön.

Üdv mindenkinek!:)

2008. nov. 15. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Mostmár mindegy h megbántad-e vagy sem,erre nem itt kellett volna rájönni.De talán tanulsz a hibádból.Ha pedig úgy érzed h komoly kapcsolatba csöppentél akkor nem kellett vna hazugsággal kezdeni.És szabad kérdezni h 1 hónap alatt hányszor találkoztatok?(mert ugye távkapcsolatról van szó)Vagy ez csak egy MSN kapcsolat?
2008. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azta! Még egy nőnemű aki indokolatlanul hazudik!:0 ez meglepett..

Na takarodj.

2015. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!