Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny rám a párom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny rám a párom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jó 2 éve vagyunk együtt a párommal, amiből ő másfél éve munkanélküli. Előtte elég jól keresett, anyagi gondjai nem voltak sosem. Most alkalmi munkákból tengődik, de az első hónapokban igazából semmit nem csinált, csak sajnáltatta magát. Az alkalmi munkáira is én hívtam fel a figyelmét, nem ő nézett utána. Csomószor én adtam/adok neki kölcsön is. Mostanában viszont egyre többször felhozza, hogy én milyen korrekciós iskolába járok, meg milyen haszontalan dolgokat tanulunk és h semmire nem fogom vele vinni, majd mehetek külföldre mosogatásból tengődni. Az egyetem mellett dolgozom is, egy rendszeres meg alkalmi munkáim is vannak, azt is állandóan felhozza, hogy én nem is csinálok semmit és azért kapom a pénzem, ezek csak kamu munkák, ő bezzeg 18 éves korától fogva dolgozott és támogatta a szüleit. Féltékeny lenne rám?
2014. máj. 26. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy féltékeny, csak fél, aggódik, hogy mi lesz veletek. Emiatt stresszel, amitől ideges lesz és rajtad vezeti le. Amúgy mit tanulsz?
2014. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!