Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem? 18/L Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? 18/L Fiúk lányok véleménye egyaránt érdekel!

Figyelt kérdés
Egy ideje beszélek egy fiúval szinte naponta. Találkoztunk párszor es közelebb is kerültünk egymáshoz(smaroltunk es majdnem lefekudtem vele) de azt mondja h csak barátságot akar. Mindig kedves es figyelmes nagyon aranyos velem. A viselkedésébol meg gesztusaibol ugy érzem h tetszem neki. Mindig becez meg megolel megpuszil meg ilyenek es nem tudom mit gondoljak. Azt mondja h en vagyok a legjobb barátja de en többet akarok es sztem o is de nem tudom biztosra. Létezik fiú lany barátság ? Mit akarhat tőlem?? Fiúk!! Ti mit gondoltok mi állhat a viselkedése mögött??
2014. máj. 27. 00:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Minden srác más. Én azt tudom, hogy ha valakitől csak barátságot akarok, akkor nagy valószínűséggel nem is fogok mást érezni felé. Persze van egy lánybarátom, akinél talán többet is elképzelhetőnek tartanék ha úgy alakulna, de tök jól meg vagyok így is, nem szoktam vágyakozva gondolni rá. Csak látom benne a nőt... 24F
2014. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ezt o is mondta h latja bennem a not meg szép vagyok meg ilyenek :) mindig becez es hasonlók... Ezért nem tudom h mi a helyzet velünk
2014. máj. 27. 00:53
 13/24 anonim ***** válasza:

Hú basszus. Most vagyok túl egy ilyen helyzeten. Fiú-lány barátság. Lehetséges. De a srácnak először túl kell jutnia azon, hogy vágyik a csaj után. És a te leírásod alapján a lánynak is. De abból, ahogyan viselkedik én azt mondanám, hogy ez nem csak barátság, szóval azt kéne megtudni, hogy ha így viselkedik, miért akar csak barátságot. Ezt kéne megkérdezni tőle. Ezt csak ő tudja. Abszolút nem barátságra vall, amit csinál.

30/F

2014. máj. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Próbáltam megtudni es azt mondja h azert nem akar kapcsolatot mert most szakított februárban es meg friss meg most nincs ideje ra :( nem tudom h hogy szedjek ki belőle valami konkrétat...
2014. máj. 27. 01:13
 15/24 anonim ***** válasza:
fiú lány barátság ? csak ha szex is van.A női természet ki nem állható,szóval csak szexel elviselhető.Értelmes srác nem barátkozni akar egy csajjal
2014. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
En állítólag nagyon is elviselhető vagyok... A srác is mondja h meg soha nem találkozott olyan lánnyal aki szép es értelmes egyszerre :) tehát en nem az a hisztis plázacica vagyok hanem tényleg normális nő
2014. máj. 27. 01:16
 17/24 anonim ***** válasza:
és neked meg ilyen srác kell ?:D aki azt se tudja h egy nő kell e neki vagy sem? keress neki egy srácot és kiderül a turpisság :)
2014. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ilyen srác kell nem tudok mit csinalni... Es nem meleg :) nagyon is hetero csak nem tudja mit akar :) vagy lehet h tudja csak velem nem közli mert tudja h megbántana vele
2014. máj. 27. 01:34
 19/24 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha azt mondta, hogy februárban szakított, és akivel szakított, tényleg fontos volt neki, akkor lehet érzelmileg labilis. Tudom milyen az. Az a helyzet, hogy egy szakítás után mindig sokkal magányosabb az ember, és ebben most te ott vagy neki. Ha érzed, hogy őszinte, akkor hagyj neki időt. Ha sunnyog és kerül, és nem akar beszélni, akkor van a baj. Akkor hazudni kezdett.
2014. máj. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Érzem h őszinte hozzam mert tényleg mindent elmond nekem es nem kerül... A beszélgetések 90% at o kezdi

Es szakítás után pár nappal ismert meg engem azóta vagyunk jóban es akkor meg csak Facebookon beszéltünk naponta... Tehát szinte a szakítás óta ott vagyok mellette

Lehet h tényleg érzelmileg labilis de most ha olyanokat mond h en hoztam vissza az életkedvet meg olyan jo h vagyok neki es annyira örül h mellette vagyok es bárcsak mindig vele lehetnek akkor mit gondoljak?? Utána meg közli h csak barátok vagyunk

2014. máj. 27. 01:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!