Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem? 18/L Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? 18/L Fiúk lányok véleménye egyaránt érdekel!

Figyelt kérdés
Egy ideje beszélek egy fiúval szinte naponta. Találkoztunk párszor es közelebb is kerültünk egymáshoz(smaroltunk es majdnem lefekudtem vele) de azt mondja h csak barátságot akar. Mindig kedves es figyelmes nagyon aranyos velem. A viselkedésébol meg gesztusaibol ugy érzem h tetszem neki. Mindig becez meg megolel megpuszil meg ilyenek es nem tudom mit gondoljak. Azt mondja h en vagyok a legjobb barátja de en többet akarok es sztem o is de nem tudom biztosra. Létezik fiú lany barátság ? Mit akarhat tőlem?? Fiúk!! Ti mit gondoltok mi állhat a viselkedése mögött??
2014. máj. 27. 00:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát igazad van.

Neked kell eldöntened, hogy adsz-e neki még időt, türelmes leszel vele, vagy megmondod neki, hogy tudod, hogy mit mondott, de a tettei mást mondanak, és hogy mi a tényleges baja akkor. Mert nem az a baja, amit mondott akkor. Még a szakítás utáni dolgot érteném valamennyire. De a közeledéseivel együtt már kevésbé...

2014. máj. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Majdnem lefeküdtél vele, ő meg elnyomiskodta? Na ne már! Jó nagy besült f @sz lehet...

Mi állhat a viselkedése mögött? Gondolom, hogy egy 14 éves kölök, aki még nem meri előkapni a pélóját.

2014. máj. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Xtian köszönöm igazad lehet es várok hátha kiderül h mit is akar igazabol
2014. máj. 27. 10:16
 24/24 A kérdező kommentje:
KecskeLovas kedves :) a fiú 23 éves es igencsak bátor... Nem o szakította félbe a dolgot hanem en o igenis ment volna tovább csak nem hagytam
2014. máj. 27. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!