Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok szexkapcsolatra olyan lányokat keresnek, akiket szépnek és csinosnak tartanak vagy mindegy, csak legyen valaki?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó konkrétan. Tudom, hogy erről nem lehet általánosságban beszélni, mert minden srác más. Kíváncsi vagyok, hogy akinek volt ilyen kapcsolata, mi alapján választott, mik voltak azok a tényezők, amik miatt a lány már nem fért a barátnő kategóriába?

2014. máj. 27. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha csinos de ha nem az sem baj.
2014. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó legyen az ágyban. Ez a fontos.
2014. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Álljon fel rá :)
2014. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Igen olyat keresek aki szép és vonzó számomra, szóval elég ha a külseje tetszik, és nem számít ha buta.


Ha komolyat keresek akkor is legyen szép és legyen vonzó számomra pluszba a belsője is legyen szép

2014. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem fontos az, hogy a szexpartnerem jól nézzen ki. Akárkivel nem feküdnék le.
2014. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fontos az, hogy meglegyen a kölcsönös szimpátia és persze lényeges szerintem az is, hogy meglegyen a kémia is köztük. Az sem árt, ha csinos a lány, de nyilván ez fordítva is elvárás. Amúgy pont ilyen kapcsolatot keresek most egy lányt, ha érdekel valakit írhat egy privit :-)
2014. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, mindenképpen legyen vonzó külsőre, mivel érzelmi vonzalom nem lesz. De azért ne legyen irritálóan buta.. :D
2014. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen egy alap kinézet (nem duci, nem anorexiás), meg egy tüzes szempár és akkor sok élvezetre számíthatna tőlem egy lány :-)
2014. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!