Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti el tudnatok viselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti el tudnatok viselni a baratnotoktol, hogy sosem szopna le titeket?

Figyelt kérdés
En ezert nem jarok senkivel, mert nekem ez nem menne. :( telorol irtam, ekezetek bocsi

2014. máj. 27. 23:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel, hogy így lenne, leszarnám, bár lehet, hogy fordítva se kapna hasonlót.
2014. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából annyira értelmes kijelentés mintha egy sose kósolt ételről kijelentenéd hogy az rossz.


Majd egy kapcsolatban megkedveled.

2014. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem túlélném. Ha mellette normálisan tudnánk beszélni meg hülyülni, de főleg kockulni...
2014. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.Szerelemmel megjön a kedv a korábban gusztustalan /nemkívánom dolgokhoz is.Sok pasi már a hajlandóságot is díjazza a kipróbálásra.
2014. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Nem nyivlanos válasza:
Szerintem nincsen ebben semmi baj ha nem szereted hat akkor nem szereted ez van .. en sem szeretem kielegiteni a baratnomet oralisan egyszeruen undorodom az ilyen aktustol .. de ez a baratnomet nem zavarja .. jah o visszont ki elegit ilyen felekepen is .. en nem kerem tole .. szereti ..mint mondtam ha nem szereted nem gaz .. aki el fogad igy az jo akimeg nem az kapja be xD :D
2014. máj. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok bocsi :-D

De egy saját "tapasztalatot" szeretnék megosztani. Szóval.. A kapcsolatok össze tettek, van akihez csak vonzódsz testileg, és lesz olyan akit majd szeretsz. Nekem sem ment az orális szex nagyon sokáig, és aki emiatt elhagyott hát az elhagyott. De ne erőltetsd mert csak méginkább taszítani fog, a hányingerről nem is beszélve. Lesz olyan fiú, férfi akit majd annyira szeretni fogsz, hogy majd te magad fogod kívánni hogy így is kimutasd mennyire oda vagy érte ;-)

2014. máj. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

simán, eddig is megvoltam nélkül e, ezek után se lenne gond...


25F

2014. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
# 18-as ez komoly?
2014. máj. 28. 22:01
 20/21 anonim ***** válasza:

Az!


30 pontos fontossági sorrendem 29. pontja az, hogy az adott csaj leszop e vagy sem. Szerinted akkor mennyire fontos?!

2014. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!