Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen normális társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen normális társkereső létezik ahol normális férfiak vannak és ahol kép nélkül is írnak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 12:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Kép nélkül csak a nagyon kiéhezettek fognak írni.

Olyan nővel ismerkedek aki külsőre id vonz.

Massal dumálgatni időpocsékolás.

2014. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
kép nélkül? úgy szerintem senki nem jár jól, mert lehet hogy ír de a találkozó után már nem biztos hogy látod többé, vagy fordítva
2014. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ne keress tovább. írj nyugodtan nekem. :)
2014. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Költőnő? ***** válasza:
Kép nélkül? o.O
2014. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik, biztos lehetsz benne. Kép nélkül nagyon kevés esélyed van, hogy felfigyeljenek rád. Ez ilyen, senki nem akar "zsákbamacskát" venni.

A társkeresők egyébként több csalódást okoznak szerintem, mint sikerélményt. Bár nekem volt már szerencsém is.

2014. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kép nélkül? Nagyjából ez az oldal marad.

A "normális" jelző viszont már kérdéses de mivel relatív fogalom így 100%-ban senki sem normális.

2014. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kép vagy kép nélkül egy kutya... Bármilyen képet kitehetek ha akarok és bárkiről. Elittárs.hu diplomások társkeresője, de én úgy jellemezném h az értelmiségiek társkeresője... Asszem fizetős, de nem akkor összeg amit ne bírnál kifizetni szerintem. Ott valós emberek vannak Többnyire.
2014. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Képet csak egy pár nap múlva mutatnék annak aki ír egy társkeresőm. Nem szeretnék ilyen oldalra képet kirakni magamról.
2014. máj. 28. 12:54
 9/20 anonim ***** válasza:

8:

Miért nem? Valaki meglátná az ismerőseid közül? Akkor annak mondhatod hogy biztos ő is fent van azon a társkeresőn, azért látta.


A valóságban sem ismerkednél úgy, hogy egy papírzacskó van a fejedre húzva és csak napok múlva veszed le.

2014. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ezt kiküszöbölheted azzal ha leírod ezt h küldesz képet ha már szimpatikus neked és azt is h milyen méretekkel rendelkezel... Ha ezeket leírod és őszinte vagy akkor nem lehet gond. De vedd figyelembe h az emberek nem leírás alapján keresik a társat hanem kép alapján, tehát eleve hátrány ha nincs kép. Megértem h anonim akarsz maradni, ez természetes. De te is tudod h megnézik a képet aztán olvasnak általában és nem fordítva.
2014. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!