Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítene? Elkövettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Elkövettem egy hibát

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival neten keresztül. Végre örültem hogy kifogtam egy normálisat aki nem csak szexre megy.. Pár hete beszélgetünk minden nap minden témàban, nagyon sok mindenről ír, és persze felőlem is érdeklődik. De még mindig nem hívott el randizni, ami idegesít. Én nem merem kezdeményezni. Ma csinàltam egy ostobasàgot, annak reményében, hogy hátha elhív.


Küldtem neki egy szexis képet: trikó + melltartó kombó. Szexuális jellegű kép, kicsit sokat mutat, de egyben rejtèlyes is.


Rögtön írta, hogy küldjek még ilyeneket, meg hogy szívesen levenné rólam a bugyit, és ott akar lenni az àgyamban.


Én erre nagyon zavarba jöttem, nem is tudom mit kellene reagálnom. Nekem ez több mint sok, úgy, hogy még nem is találkoztunk. Tudom én vagyok az elrontója a dolgoknak, mert önszámtamból, nem is az ő kérésére küldtem el a képet, de màr bánom nagyon. Eddig szóba se jött a szex mint téma, és jó lenne ha továbbra se lenne, elvégre nem is találkoztunk még. Ha lehetne, visszacsinálnám, nem akarom hogy ez a pasi is könnyű vérű nőcskének nézzen és csak arra kelljek neki. Eddig minden szép és jó volt, nem akarom elcseszni. Fontos lett nekem ez a dolog, és azt akarom, hogy én is fontos legyek neki.


Az eredmény most se jött el: nem hívott randizni. Messze lakunk egymástól, de én meg tudnàm oldani az utazàst, ha elhívna.


Mit tehetnék hogy rendbe hozzam a dolgokat? Hogy reagáljak? Legyek tartózkodó és finoman szereljem le?


2014. máj. 28. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi nem trikó + melltartó hanem trikó + tanga. Nem tudom miért írok hülyeségeket, de már ideges vagyok :(
2014. máj. 28. 18:47
 3/12 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk.
2014. máj. 28. 18:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki valami olyasmit, h "lehet hogy hibát követtem el ezzel a képpel, hiszen még nem is találkoztunk..." Innen venni fogja, hogy el kéne hívnia.
2014. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerencséd, hogy még találkozás előtt kiderült, hogy ilyen a srác.
2014. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem oké, hogy te küldted neki a képet, ő meg kanos, de pl most én beleképzelem magam egy olyan szituba, hogy egy lánnyal beszélgetek, akivel komoly kapcsolatot akarok kialakítani, és küld egy ilyen képet, valószínűleg zavarba jönnék és azt se tudnám mit mondjak rá, és nem letámadnám azzal, hogy összebújnék vele.. Szóval ha össze is jöttök ne add magad könnyen, és azért legyél ezzel óvatos
2014. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Esetleg nekem is elküldenéd azt a képet? o_o
2014. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A képet nekem is küldd el légyszi. Csak, hogy átfogóbb tanácsot tudjak adni :D

(juj de szemetek vagyunk x) )

2014. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el az igazat. Ha tényleg érdeklődik irántad akkor könnyen ehlyre lehet hozni. :) 19/F
2014. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értem, hogy minek küldtél neki ilyen képet...főleg, hogy nem is találkoztatok.

Nem lesz ciki úgy találkozni hogy már tudja milyen vagy bugyiban?: D

Szerintem első találkozásnál nem 110%-osan vagy feloldódva...nem volt jó ötlet ezt a képet elküldeni....

felborítottál ezzel mindent és így én is könnyű vérűnek hinnélek: D

mert nem értem mire fel kapnék egy olyan lánytól képet akivel csak tök jól elvagyok...

fiú szemmel ilyen szituban ez egy "d*gj már meg"-kép...

2014. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!