Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, hogy lehet ez? 7 éve vagyunk együtt párommal, de nem vagyok biztos benne, hogy boldogok leszünk (leszek) De nem tudnám csak úgy elhagyni, hiába fordul meg a fejembe.

Figyelt kérdés
Röviden: Elvagyunk, nem balhézunk, egyikünk sem az a természet. Nem érzem, hogy figyelne rám, hogy foglalkozna velem, ha jelzem, akkor 1 óráig látom rajta az igyekezetet, de csak még jobban felidegesít, hogy nem magától jutott eszébe. Úgy látom, ő tök jól elvan a dolgaival (autó,számítógép) Mintha nem maradna rám ideje. Otthon szinte semmit nem kell csinálnia, néha segít, de amúgy én csinálok mindent. Sokszor magányosak érzem magam még amikor ott van, akkor is, mert mintha máshol járna.
2014. máj. 28. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szokott az lenni, hogy az elhanyagolt fél félrelép... Aztán vagy megbánja, vagy nem.
2014. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nárcisztikus véletlenül?
2014. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, lehet hogy az. Nagy vonalakban akkor is erről van szó. Inkább olyan néha, mintha nem lennénk egymáshoz valók. Nekem arra van szükségem, hogy jobban figyeljenek rám, ő meg elvan magában is többnyire. Hogy lehet egyességre jutni így?
2014. máj. 29. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Lemondással. Vagy inkább elfogadással, az szebb kifejezés, de néha ugyanazt takarja.
2014. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. De sokszor már olyan szeretet hiányom van, és úgy utálom, hogy szólnom kell, miért kell kuncsorognom, hogy figyeljen rám? És szóltam már neki többször is, tudom hogy szeretet... csak nem úgy , ahogy én szeretném.
2014. máj. 29. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Nálunk is ez volt, elég nehéz időszak volt. És én nem is tudtam ellenállni más férfi alkalmi figyelmének/szeretetének. Lehet megkövezni nyugodtan.

Aztán rohadtul megbántam. Rájöttem, hogy nem várhatom el, hogy úgy szeressen, ahogy én azt elképzelem. Csak a maga módján tud szeretni, ahogy én is csak a magam módján tudok szeretni. Most az első babánkat várjuk, de néha még vannak hullámvölgyek, amikor úgy kell kikönyörögnöm egy kis kedveskedést, vagy törődést.

Érdemes lenne komolyan elbeszélgetnetek, hogy ő lát-e kettőtöknek közös jövőt, vagy sem. Mert ha igen, akkor tegye oda magát és ne csak hitegessen, ne csak mondja, hogy minden megváltozik, hanem bizonyítson is.

2014. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mondtam már neki nemegyszer, de ilyenkor csak hallgat, és sután megölelget. Amit mondtam, hogy ha szólok, akkor ennyi. De kevés. Ezen gondolkodom én is,meg kellene szoknom, hogy ő nem ilyen, hiszen attól még szeretem! De ez olyan megalkuvós dolog akkor, nem? Mármint ahogy írtad te is, hogy beletörődsz! Nem fogod megbánni? 60 évesen, hogy lehetett volna olyan is, aki úgy szeret, ahogy te akarod?? Vagy ahogy neked jól esik? Nem tudom én se. Annyira bizonytalan vagyok!!
2014. máj. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!