Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elhagyni, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhagyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem kèt ève együtt vagyunk, èn nagyon szeretem ès ragaszkodok hozzá, de egyre nagyobb hülyesègeket csinál. Tèlen majdnem megcsalt az egyik bálon mert beleesett az osztálytársába, mikor szakitottam vele másoknak irogatott de aztán visszakönyörögte magát, egy darabig jó volt, de èn nemtudok már bízni benne ès mostanában hazudozik hogy merre, kivel megy, más csajokhoz, állitolag "barátokhoz" jár át, amit szintèn nem tőle tudok meg, közben velem alig foglalkozik, nem èrezteti hogy szeret, állandóan csak dugna èn már azt se akarom, ha velem van vagy azt akarja vagy egyszerűen nem tud mit kezdeni. Rettenetesen gyerekes felfogása van, ès kicsit bekèpzelt is, azt hiszi velem mindent megtehet ès èn majd mindent elnèzek csakmert, (ezt így mondta nekem)" ő a király csávó" :)))) szóval szerintetek? :( mindennap sírok.

18L


2014. máj. 28. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából mit vársz tőlünk. Majd egyszer ha meguntad, tudod mit kell tenned. Addig legyél a csicskása.
2014. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Költőnő? ***** válasza:
Az alapszitu is gáz, ne rontsd tovább gyagya kifogásokkal.
2014. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Na figy, megmondom a tutit.Ebben a cipőben jártam én is, csak én akkor 19 voltam, de egy év nem is számít. 2 éve voltunk akkor együtt, éééés ugyanez volt velünk is. A 3. év után szakítottam vele, amikor már nagyon nem birtam, nagyon szemét volt velem, leb...szott ha felhívtam, mert ő éppen a fűtetlen fürdőszobában van, és amikor 5 perc múlva ismét visszahívtam, ahogy megbeszéltük, akkor is leb...szott.... ööö, akkor wtf???:D és én is minden nap sírtam. ÉÉÉÉÉÉÉÉS: amikor elhagytam, nem volt nálam boldogabb :D persze ő fenyegetőzött meg izé, h úgysem találok olyat, mint ő, én meg erre azt mondtam, hogy tudod mit? remélem, hogy nem is fogok!!!



:D

2014. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!