Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitott a parotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitott a parotok? Erdekelne masok tapasztalata, milyen hulye hazugsaggal jott, mit talalt ki miert szakitott veletek

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 21:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami nekem eddig legjobban fájt az elsőben volt (jó lécci ne nevessetek ki, nem volt igazi párkapcsolat, csak srác, egy csomót beszéltünk, szórakoztunk együtt, mind1 de így "felnőtt" fejjel belegondolva tök arik lehettünk és sztem még szerettem is...)... ahogy megpillantottam megteccett, szal a 8 hónapon keresztül tartott ez a viszony, majd nyáron nem láttam, és 2.ban évnyitón odamentem hozzá, és közölte h ne beszéljek vele többet hagyjam békén stb. szal lehet nem nevezhető igazi párkapcsolatnak de nagyon szarul esett...
2009. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelmemmel 6 éve vagyok együtt,viszont ezelőtt a 6 év előtt mi már "jártunk" egyszer 1hónapig...Aztán akkor azért lett vége,mert megcsalt a legjobb "barátnőmmel".Ez úgy derült ki,hogy megláttam,amint a "barátnőm" az ő pulcsijában jön haza késő este...Vajon hol lehetett?Persze aztán minden kiderült,és borzasztó volt.De akkor még csak 15 éves voltam és nagyon gyerek.Később a bizonyos barátnő is megcsalta a páromat és akkor rájött,hogy mit is vesztett azzal,hogy nem engem választott...aztán akkor adtam neki még egy esélyt és azóta is együtt vagyunk :)6 éve...De ennek ellenére soha nem tudtam magamat túltenni,ha rágondolok,ma is érzem azt a fájdalmat...
2010. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

engem még nem dobott senki, de egyszer mikor 1 szaküzletben voltunk, egy pasas beszélgetett az eladóval. különleges vacsitt szeretett volna a barátnőjének, amin belejenti, hogy szakítani akar vele XD nem tudtam eldönteni, hogy ott helyben megfekszem, leverek neki egy jobb egyenest, vagy szimplán képen röhögöm és kiosztom XD

szegény csaj biztos azt hitte most megkéri a kezét, erre koppant :(

21/L

2010. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
myvipen....átállította a kapcslatát egyedülállóra:S:( vége is lett a kapcsolatunknak...
2010. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

Az iwiw-es, myvip-es, msn-es történeteken nem tudtam eldönteni, hogy nevessek, vagy sírjak...

Mindegy, ebből is látszik, hogy más világ van már, tiszta szívből örülök neki, hogy nem most vagyok fiatal!!!

A mi időnkben még személyesen beszéltük meg a problémáinkat, és nem találtunk ki semmit. Amikor úgy érezte valamelyikünk, hogy vége, akkor azt megmondtuk a másiknak, hogy miért és békében elváltunk.

Ennyi.

2010. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Engem a barátom elhívott ZP-be.. azzal az indokkal,hogy este aludjak nála mert nem lesznek otthon a szülei.

Aztán még se jött össze a buli.

Exem mondta el,hogy a pasim egy másik lánnyal volt ott,aki utánna nála aludt.

Aztán ezek után nem is beszéltünk egymással.

Nem szakítottunk.

Nagyon fájt, de már túl vagyok rajta.

2010. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

a lángoló szerelme hírtelen elmúlt amit irántam érzett....ezt még mindig nem tudom felfogni,mert úgy jött mint a derült égből a villámcsapás,életben nem gondoltam volna,és még mindig szeretem,reménytelenül

egy világ omlott bennem össze.

2010. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nagyon sajnalom..:(
2010. jan. 3. 22:09
 19/19 anonim ***** válasza:
1x elém állt, hogy ne akadjak ki, de talizott egy csajjal, aki naon megtetszett neki, és nem akar megbántani, de a távolság meg stb, neki ez nem megy, és a másik lányt választja, de ne értsem félre, ő soha nem csalt meg, mégcsak félre sem nézett, semmi... poén: "egyszer még együtt leszünk". ez kiverte nálam a biztosítékot. iszonyúan fáj. mai napig gyűlölöm... :( később rájött, h hülyeséget csinált, csakhogy addigra nekem is lett barátom, és mikor megtudta, kiakadt. azóta nem beszéltünk. ennek már több mint egy éve, és még mindig nagyon bánt. pedig mindennél jobban szeretem a párom, de azt hiszem ez örök nyom marad a szívemben. :( 20/L
2010. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!