Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1hónapja távkapcsiban élek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hónapja távkapcsiban élek és még nem taliztam vele. Am lány vokA pasimat mindig +kérdezem hogy mikor jön ide mindig azt mondja h reméli hamarosan. Még arra se volt képes hogy felhívjon, de már az 1 talinál szexet akar. Tényl szeret vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 01:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég kusza sztem ez a dolog még egy 14 éves lánynak.Sztem hagyd még a pasikat,főleg a szexet.Várj pár évet.Hidd el,h jobb lesz,ha később nem azt hallod vissza magadrol,h "igen én is,meg én is,meg én is voltam már vele".Ha még járnál egy fiúval várj jo sokáig (min.1 hónap) a sexel,mert akkor kiderül h csak azt akarta e vagy sem.

üdv:Bridget

2008. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elég durva, hogy neked 14 évesen már több pasid volt, mint sokaknak egész életükben. Szerintem is pár év múlva kméne visszatérned erre a pasi-témára.
2008. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lelkileg érett lennél egy távkapcsolatból induló szexre. Ugye az internet varázsa... megmutat magáról egy képet, beszélgettek, egy hónap múlva meg már egy ágyban ébredtek. VALÓBAN ERRŐL SZÓL EZ AZ EGÉSZ?

Nem szeretnélek megbántani, de aki ilyenbe belemegy (remélem te nem) az nem érett még ilyen dolgokra. A látszat néha csal. És kissé elszomorító, hogy ily gyakran váltogatod a magad mellett levő embereket. Akkor mennyi idő volt a leghosszabb kapcsolatod? Egy-két hónap?

Szerelem első látásra - biztos vagy benne, hogy van ilyen? És utána egy hónap múlva már jöhet is a szex?

Bocsánat, de ezt muszáj volt. A kérdésedre visszatérve.

-

Biztos vagyok benne, hogy csak egy párszor "be akarja rakni a lompost" és kész. És a szex nemcsak a "szét kefélem a másikat" dologról szól, hanem érzelemnek is kell mögötte lennie. Hidd el, ő még nem a pasid. Aki ilyet kér, az csak egy szánalmas bunkó. És te (...szoszo...) többet érdemelsz. Tudom, most az a menő, hogy ki tud egy év alatt több pasit felszedni, de muszáj ezt?! Inkább a minőségre és ne a mennyiségre törekedj! :)

/Ezt nem sértésként mondom, csak tanácsot adtam - és ugye NEM KÖTELEZŐ BETARTANI, de ajánlatos/

Wanda•

2008. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)Én nem is akartam vele lefeküdni, 14 évesen korai.De már azóta alakult a helyzet... a jövő héten találkozni fogunk :)
2008. júl. 31. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!