Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon szép lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon szép lány, viszont én átlagos vagyok vagy talán egy kicsit csúnyácska. Félek, elhagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves, átlagos srác vagyok, már több mint fél éve egy nagyon szép és kedves lánnyal járok, akiért odavannak a srácok. Nagyon félek, hogy ha egy helyesebb csávóval összekerülne, otthagyna érte, már a barátnői is mondogatják, hogy kaphatna jobbat nálam. Mit tegyek?

2014. máj. 31. 18:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hihetetlen vagy b+... Az megfordult már a buksidban, hogy neki te vagy helyes?
2014. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

miért nem adod nekem és így megszabadulsz attól a lelki tehertől, hogy elhagy :) ? .. gondolod nélküle jobb lenne ?

ha nem akkor mutasd meg, hogy mennyire szereted és ne foglalkozz azzal mit mondanak mások.


Örülj, hogy van valakid, sokaknak ez itt nem adatott meg :)

26f

2014. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen depressziós hülye vagy akkor biztos ott hagy.
2014. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan így érzek és félek, hogy ott hagy másért, ő meg szintén az hogy én hagyom el őt, pedig nem vagyok túl szép szerintem, de mikor látja h emiatt aggódok mindig mondja h neki én vagyok a legszebb és h csak engem szeret. És ha más kellene neki akkor mással lenne és nem velem, de neki én kellek. 1 percig el is hiszem :D de jól esik nagyon persze :) már kezdek hozzászokni a gondolathoz hogy talán hinnem kéne neki. Szóval igen, tökmindegy hogy milyen a többi srác mégis te kellesz neki :) amúgy is lehet jóképű valaki ha belül romlott. 18/l
2014. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg növeld valahogy az egódat,mert az tönkreteheti a kapcsolatotokat.Próbál megelégedni azzal,hogy Téged választott és veled boldog.Na meg próbáld a féltékenységedet is leküzdeni,mert hosszú távon felemészt mindkettőtöket.Tapasztalatból írom.
2015. márc. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A barátnők nagy befolyással tudnak lenni. Bogarat ültetnek a fülébe, éket próbálnak verni közétek. Vagy megpróbálják összehozni egy szerintük tökéletes pasival. Engem is így hagyott el a barátnőm. Addig ügyeskedtek a barátnői, míg össze nem hozták MR. Tökéletessel. És elhagyott. Persze fél év után rájött, hogy a külső nem minden. De én már csak büszkeségből se fogadtam vissza. Nagyon megalázó volt mikor elhagyott. Főleg a barátnői lekezelő és kárörvendő modora fájt. A szomorú az egészben, hogy még mindig szeretem, de nem tudnák úgy élni vele, hogy mindenki ellenem van.
2015. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 David82 ***** válasza:

A gonosz barátnőkről jut eszembe, egyszer én nekiálltam lekoptatni a barátnőit annak a lánynak, akinek éppen udvaroltam. Egy helyen dolgoztunk a kiszemelt lánnyal és persze egy időben végeztünk. Kimentem az öltözőbe átvedleni, amikor jön szembe a barátnő. Kérdezi tőlem, hol a lány. Mondom neki: Ma én fogok vele hazamenni, és nem pedig te. Egyébként meg kopj le. Stimmt?

Szóval a gonosz barátnővel vagy össze kell haverkodni, vagy le kell koptatni véglegesen.

2015. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!