Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van az életnek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az életnek és a párkapcsolatoknak?

Figyelt kérdés

Az ember megszületik, felnő, eljut a felnőtt kor elejére. Ilyenkor kötelezően párkapcsolatot kell kialakítani és mindenképp el kell veszíteni a szüzességet, különben a társadalom kirekeszt. Vagy tegyük fel, hogy van valami különleges vágya (akár szexuális, akár nem), amit szeretne átélni. A társadalom ekkor is kirekeszti, mondván, hogy az nem jó, kigúnyolják, megalázzák az ilyen embert. Aztán ott van a szerelem. A rózsaszín köd elvakít, az ember képtelen ésszerűen gondolkodni, és akkor is csak kihasználják, ráadásul már akkor jön az egészre rá, ha már megvan a baj. De tegyük fel, sikerült párt találni, aki ne adj' Isten, még szeret is, és az igazi ritkaság, ha netán a kölcsönös bizalom is megvan... Tegyük fel, családot alapítunk. Utána megint azért dolgozik az ember, hogy meg tudjon adni a családjának mindent. Rosszabb esetben közben történik pár megcsalás is. De utána megöregszünk, meghalunk, és semmi sem marad utánunk.


A társadalom miért ró ki ilyen szigorú normákat? Már kedve nincs az embernek ezek szerint élni. Mindenki azon aggódik, hogy "gáz-e ez vagy az", stb.


20/F


2014. máj. 31. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme van ennek a kérdésnek?
2014. jún. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Halló rendőrség?

Úristen! Úristen!

Egy őrült autós forgalommal szemben jön az autópályán!

Kérem segítsenek!

Úristen !Úristen!

Itt jön még egy! Ez is őrült.

...

Te jó ég! Jön még egy harmadik is szemben!

Basszus, itt mindenki megőrült?

2014. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

az élet értelme a tiltakozás.

a párkapcsolat értelme a szeretkezés és az együtt tiltakozás.

amúgy meg az a lényeg, hogy ne unatkozz.

2014. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem az az értelme röviden, hogy szerethess és hogy téged szerethessenek. És az életnek van egy rakás jó bonyolult részlete, amiknek a felfedezéséhez persze kell egy kis bátorság meg elszántság, de ez egyben tök izgalmas is :) Annyit elárulok, hogy a monitor előtt szkeptikusan keseregve elég nehezen leszel boldog.
2014. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az életnek nics értelme, van és kész, cél nélkül, nem haladunk sehová, a semmiből jöttünk és oda megyünk, tudod porból vagyunk porrá leszünk. Szerinted az első sejt vagy akármilyen élő szervezet mielőtt megszületett gondolkodott az élet értelmén? Nem hiszem, megszületett mert volt rá alkalma, lehetősége, indítéka, mint a gyilkosnak.

Én 31 vagyok és így látom most, de lehet holnap az ellenkezőjét fogom, de erről annyit hogy már volt 2 öngyilkossági kisérletem és most tervezem a harmadikat, szóval ha teheted ne halgass rám.

Találj valamit ami boldoggá tesz mert ha zuhansz kifelé a tizedikről már késő lesz meggondolni magad, lehet pont akkor jössz rá mit szerettél volna még megtenni aztán csak a nagy placcs jön :)

nagy dolog hogy létezhetünk egy 60-80 évet és előtte utána milliárd évekig meg nem, néha örülök hogy van két erős kezem amivel sokmindent megtehetek, megsimogathatom a barátnőm vagy kinyomhatok 200 kilót vagy püfölhetem a klaviatúrát és talán senki sem olvassa el, vagy hogy van két erős lábam ami olyan sok helyre elvitt már és még talán el is fog, parancsolhatok 100 kiló anyagnak 80 évig, ez is több a semmitől. Meg mi az hogy ÉRTELEM? Talán haszon? Mi haszna az életnek? Írj egy verset ami kötelező olvasmány lesz és szidhatják az anyukád az elkövetkező generáció tizenévesei, vagy találj fel egy gyógyszert egy betegségre és lesz egy szobrod valamelyik parkban, nem tudom, értelme az nincs az életnek, azt csak mi adhatunk neki.

Én nem dolgozok jóideje mert van annyi pénzem hogy nem halok éhen másra meg nem nagyon költök, meg utálok is dolgozni mert nem érdekel semmi, persze néha jó sikereket elérni a munkában, rájönni dolgokra amin mások hetekig agyalnak te meg csak odalépsz és megoldod, a sikerek kellenek a munkában. Csak én is kiégtem eléggé, így látom én is ahogy te, értelmetlenség az egész de ki tudja mit hoz a holnap, lehet majd fellelkesülök valamin és mint egy eszelős csak azt fogom csinálni, nálam így megy, munkamániás és katatóniás időszakok váltogatják egymást.

Van hogy mindent rózsaszínben látok van hogy feketében mondjuk én depresszióban is szenvedek, szóval ide ne juss el soha főleg ne 20 évesen.

2014. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!