Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik annak ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik annak ellenére hogy teljesen elhanyagolt? Lehet ki kellett volna békülnöm vele?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy napokig eszébe se jutottam, nem keresett, ha én kerestem telefonon fel se vette. Tali időpontjánál is hozzá kellett igazodnom, akkor kellett vele taliznom amikor ő akart. Igaz még nem jártunk vagy ilyesmi. Végül elegem lett ebből is kiadtam az útját. Már ennek 2 hete. Írt is hogy hiányzom neki, de nem írtam vissza. Lehet rosszul tettem? L
2014. jún. 1. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez akerdes os volt mar 2 napja. Nem akar toled semmi komolyat.
2014. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért hiányzik annak ellenére hogy teljesen elhanyagolt mert szereted. Lehet ki kellett volna békülnöd vele, na az nem lehet. Jól tetted, milyen jövője van egy ilyen kapcsolatnak?
2014. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem is raktam még fel ezt a kérdést. Akkor ezek szerint vmi hasonló eset volt.
2014. jún. 1. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
ne válaszolj
2014. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerelmes még nem voltam belé, és nem is vagyok. Kevés ideig voltunk együtt.
2014. jún. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!