Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, az ismerősi körötökb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, az ismerősi körötökben hány őszinte, korrekt, becsületes kapcsolatról van tudomásotok?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak kapcsolat terén. Egy az, hogy nekem sem igazán jönnek össze, másrészt pedig úgy látom, hogy a saját ismerősi, haveri, baráti, munkahelyi körömben sem igazán jellemző a korrekt, őszinte kapcsolat. Vagy a pénz, vagy az egzisztencia, vagy valamilyen más érdek miatt vannak együtt a párkapcsolatban élő ismerőseim, s kivétel nélkül mindegyiknél a partner totális hülyének nézését, kibeszélését, lehúzását, arra panaszkodását tapasztalom.


32 éves vagyok, édesanyámon és édesapámon kívül nem ismerek olyan párt, akik tényleg őszinte, megbízható kapcsolatban élnének. Az egyik szomszédunk teljesen lehúzza anyagilag a férjét, a másik szomszéd házaspár szerelem nélkül jöttek össze, s élnek így együtt. A harmadik szomszédunk minden héten másik nőt visz fel, amikor a feleség műszakban dolgozik. Az egyik legjobb haverom egyszerre három nőt hülyít, a másik haveromat úgy csalja a nője, hogy teljes lelki terrorban tartja. A közvetlen kollégám az élettársa mellett munkahelyi alkalmi kapcsolatokat létesít. A negyvenéves főnököm egy huszonéves egyetemista lánnyal jár, aki a pénze és a cége miatt van együtt vele. A volt barátnőm két legjobb barátnője - hogy is fogalmazzak, igazi kurvа mindkettő. A korábbi főiskolás szakkörtársam meg folyton sír nekem, hogy csak egy nőt tud dugni a barátnője mellett. A 26 éves csapattársam együtt van egy 48 éves többgyermekes édesanyával, aki korábban egy gazdag férfival élt, és jól megszedte magát, a fiú elárulta, hogy a pénze miatt van a nővel együtt. A másik csapattársam két nagyon szegény körülmények között élő lányhoz jár, akiket kihasznál szexuálisan.


Ennyire elkorcsosult világban élünk? Ez nekem nagyon borzalmas, hogy ilyen példákat látok a közvetlen környezetemben.


2014. jún. 1. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen kerdesek miatt jobban erzem magam, hogy nem vagyok parkapcsolatban!
2014. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!