Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? A többi lent.

Figyelt kérdés

20F vagyok... exemmel több mint fél év után újra találkoztunk.

A történet úgy kezdődött, hogy több mint 2 év után kimondta, hogy legyen vége. Ennek sok oka volt, nagyrészben miattam...

Telt-múlt az idő, ő folyton rámírt, én egy-egy szóval letudtam, Nem akartam vele beszélni, mert fájt, hogy elhagyott.

Összejött egy másik gyerekkel, gondoltam jól elvannak, kilépek az életéből, nem zavarom, nem írok neki, egyszóval próbáltam a lehető legjobban kerülni.

Ennek ellenére ő folyamatosan keresett, írt nekem, panaszkodott, hogy rossz a mostani párkapcsolata... stb,stb...

Most január végén szakítottak a barátjával, és felhívott, hogy szeretne velem találkozni, menjek le náluk, mert támaszra van szüksége. Én voltam az első akinek szólt...

Lementem hozzájuk, édesanyja tök jól fogadott meg minden, pedig régen rühelltük egymást.

Eltelt egy két nap amig ott voltam náluk, együtt aludtunk, de úgy, hogy én elfordultam, magam alá raktam a kezem, hogy véletlenül se kelljen hozzá érnem, próbáltam távolságtartó lenni, mert én még minig szeretem és ezt nem akartam neki kimutatni.

Aztán egyik nap vettünk egy üveg vodkát, aminek a 3/4-ét én ittam meg, mert bátorság kellett ahhoz, hogy kimondjam neki, hogy még minig szeretem...

Nem akartam elmondani, dacoltam, küzdöttem ellene, de végül is csak kimondam... El akartam menni tőlük... az éjszaka közepén... gyalog... haza :D (utólag belegondolva, még a következő településig se jutottam volna el, mert olyan részeg voltam)

Ő ezt úgy akadályozta meg, hogy megcsókolt, hosszasan csókolóztunk, vodkától bűzlő szájjal...

Elmondtam neki, hogy mennyire szeretem, hogy Ő életem párja, hogy egy életet le tudnék vele élni...

Ezt komolyan is gondoltam, és gondolom még most is...

A baj csak ez után kezdődött...

Elkezdtünk tervezgetni, úgy, hogy még nem is tudta mit is érez...

Lakást kezdtünk keresni a fővárosban, melót, ilyenek...

Szóval a közös jövőt terveztük, de ő kijelentette, hogy még nem tudja mit is akar.

Azt mondta, hogy felém billen a mérleg nyelve, mert ő úgy volt vele, hogy nem tudta, hogy engem szeret e vagy a barátját akivel éppen szakított.

Szóval nagy volt a bonyodalom...

Én hazajöttem, boldogan, kivirulva, tele életkedvvel és célokkal tervekkel.

Egy pár nap után újra mentem hozzájuk, mert mindenképpen ő akarta lenyírni a loboncomat :D (Jó ürügy)

Mikor már ott voltam, befordultam, bizonytal voltam, nem tudtam, hogyan közeledjek hozzá...

Teltek múltak a napok, történt egy s más... amire most nem akarok kitérni...

Szóval ő úgy gondolta egy pár nap után, hogy felmegy pestre, és albérletet néz, meg maszekban melózik egy kicsit (piercerként)

Én kikísértem a buszmegálóba, cipeltem a nagy pakkját, csókkal váltunk el...


Aztán teltek a napok, ő nem írt nekem pestről, itt már sejtettem, hogy valami gebasz van...

Egyik nap rámírt, hogy majd beszélni akar velem, de most nem alkalmas mert nem chat/telefon téma...

Itt már tudtam, hogy veszett fejsze nyele...

Addig addig kérleltem, míg kimondta, hogy ő most nem akar tőlem semmit, mert nem biztos magában.

Jó, én mondtam neki, hogy akkor ne húzzuk egymás agyát, én kilépek az életéből, ne keressen, ne írjon, ne hívjon... stb.

Letiltottam facebookon, hogy még véletlenül se tudjon nekem írni, mert nem akartam vele beszélni, felfogtam, hogy nem akar semmit...

Aztán pár nap elteltével feloldottam, már nem tudom miért... elmondta, hogy odaköltözött "barátjához", hogy ő azért ment fel pestre, hogy kibéküljön vele...

Nah itt betelt a pohár, írtam neki egy hosszú levelet arról, hogy nem szeretném, ha újra keresne, mert már nincs miről beszélnünk.


De ő váltig állítja hogy még mindig engem szeret, és hogy velem akar lenni... na most ezt ki érti?


Teltek-múltak a napok, egy-két napja felhívott, hogy hogy avgyok, én hülye nem csaptam rá a telefont... azt mndta majd ír nekem e-mailt... mondtam, hogy ne... mert nem vagyok rá kiváncsi.


Leírta, hogy ő még mindig szeret, meg ilyenek, de én már nem tudok neki hinni ezek után.

Az a baj, hogy még én is szeretem, de már nem bízok benne.


Olyanokat ír, hogy visszajönne hozzám... de szerintem ezekcsak üres szavak...


Szerintetek mi tévő legyek, mit csináljak?

Nagyon szeretem, életem szerelme, de nagyon csúnyán megvezetett, és ezzen nem tudok most mit kezdeni.


Leírtam neki, hogy felesleges köröket futunk, de nem érti, hogy én nem akarok vele barátkozni, mert k*rvára nincs szükségem ex barátnő-barátra...

Jópofozni se fogok vele, mert a belem fordul ki, ha arra gondolok, hogy visszament ahhoz aki kidobta, én meg még ezek után tepertem... pfff Világ marhája vagyok...


Nah mindegy, kérlek titeket ha tudtok valamilyen értelmes/értékes tanácsot adni, hogy mi tévő legyek, kérlek segítsetek!


Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2014. febr. 26. 04:16
 1/3 Emberek ***** válasza:
Bonyolult a helyzet, de szerintem hagynod kellene. Egyszer megtette, maskor is meg fogja. Na meg, ha nem bizol benne, akkor felesleges meg baratkoznotok is. Ha o ezt nem erti, akkor tiltsd le, ne valaszolj nekj, stb.
2014. febr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kolosszus22 ***** válasza:

Ez csaj úgy szivat téged ahogy csak tud, tartaléknak használ, te vagy a hülye, hogy szóba állsz vele.

26F

2014. febr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 z. f. válasza:
el kell őt engedned. azt mondtad az életed leélnéd vele. nos ez nem lenne jó élet, ugyanis a lány nyilvánvalóan nem szeret, illetve nem annyira, amennyire egy életre elég lenne. magaddal is kitolnál, mert a jövőben alárendeltje lennél ennek a nőnek, mert érzelmileg jobban függsz tőle, mint ő tőled.
2014. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!