Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hét év nagyon-nagy korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hét év nagyon-nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Konkrétan 21 éves srác és 14 éves lány.
2014. jún. 1. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit necces.
2014. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az!
2014. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én várnék. egy kicsit... a fiúnak már lehetnek olyan elvárásai, amit egy 14 éves lány nem kéne, hogy megadjon
2014. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sok!!!
2014. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit akarhat egy 21 éves fiatalember egy 14 éves kislánytól? Sose fogom megérteni........mert hogy nem hosszú távú kapcsolatot az biztos.
2014. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ebben a felállásban elég húzós...

Köztem és a párom között 6 év a korkülönbség, de ő 27/f én meg 21/l, és így nem annyira szembetőnő. De a ti esetetekben... hát okot adhat konfliktusokra. És sokmindentől is függ.

Viszont vigyázz, mert ha a csaj csak 14 akkor ha rosz vége lesz a kapcsolatnak (ergó te szakítasz vele) még beperel kiskorú megrontásáért...

Nem egy ilyen példa volt már erre.

2014. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem nem !!!!:) en 15 eves vagyok es 22 eves fiuval kavargattam es teljesen elvoltunk:)
2014. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Két külön világ. Egy kamasz és egy fiatal felnőtt. Meglepődnék, ha érzelmi fejlettségben lenne közük egymáshoz...
2014. jún. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!