Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a nyálaskodás mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nyálaskodás mindig? Vagy csak én vagyok fiús?

Figyelt kérdés

Állandóan azt látom, hogy mindenki megünnepli az összes napot amit együtt vannak, egy hónap, két hónap, egy hét, két hét, stb. Minek? Ennyire nagy kihívás? Mert én pl. azt ünneplem, ha megvan a diplomám, lerakom a jogsit(stb.), mivel az kihívás és teperni kell. Egy kapcsolatnak az a lényege, hogy nem szenvedés az együttlét, nem? Én soha nem ünneplem, és a barátom sem ragaszkodik hozzá, szerencsére. Elmondjuk hogy na, eltelt 2 év, és még bírjuk egymás mellett. Klassz. És kb. ennyi.

A másik, hogy ez az állandó romantikázás, közös kép lassan a wc-n ülésről is. Minek erőltessek valamit a páromra, ha nem akarja? Mert az romantikus ha elmegyünk egy virágoskertbe, de ha allergiás akkor hagyjam megfulladni, mert húderomantikus?:D

Mi nagyon ritkán csinálunk közös képet, számunkra többet jelent ha egy élményt ki tudunk maximálisan élvezni, nem kell közös képekkel bajlódni.

De mi is "romantikusak" vagyunk, mert mondjuk összebújva alszunk, de hát ez magától jön.

Lehet, értelmetlen kérdés, de velem van a baj?:D

22N


2014. jún. 3. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

15 eves vagyok , a baratom 16. 7 honapja vagyunk egyutt. Mindig azt csinaljuk hogy amikor eltelik egy ujabb honap akkor mondjuk egymasnak hogy boldog x honapot :) ennyi :) mondjuk volt 1 honapra meg 6 honapra ajandek :)

Meg a facebook profilkepunkon is kozosen vagyunk fent :)

Es most tok komolyan kerlek titeket hogy mondjatok el igy latatlanban a velemenyeteket rolunk :)

2014. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi már házasok vagyunk, de mai napig mondjuk egymásnak, minden hónap 5.én hogy boldog hónapfordulót, illetve az évfordulókat ünnepeljük is közös programmal. Szoktunk közös képeket is 1-1 alkalommal csinálni.


Ez egyáltalán nem nyálas. Puszta figyelmességek.


A hetes fordulók, meg fél éves fordulók ha többet tartanak tényleg túlzás....


De mindenkinek más jön be. Én sem hittem hogy a férjem minden hónapfordulót megemlít, de eleinte ő volt az aki emlegette, és végül így maradt:)


Azért ahhoz is elég érzéketlennek kell lenni hogy valaki az évfordulókat se ünnepelje meg...

2014. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem figyelmesebbek vagyunk egymással, mint némelyik pár. Kevés olyan ember van, aki elmondhatja magáról , hogy ha beteg volt, a párja este 11kor ment el boltba gyógyszerért. Pl. és szerintem érzéketlenek sem vagyunk, ugyanúgy mi is csinálunk romantikus dolgokat, egy-egy meglepi süti, vagy ilyesmi, de nem kerítünk ennek nagy feneket. Nem rakjuk ki sehova, nem kell fél évig hallgatni, hogy mennyire finom volt.
2014. jún. 3. 20:55
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem teljesen normális a hozzáállásod.


Persze abban igazad van, hogy a face-en nap mint nap nyáladzó párocskák, akik minden héten új közös képpel állnak elő, és állandóan teleszivecskézik egymás üzenőfalát, azok elég gázul viselkednek. Azokról már nem is beszélve, akik közös profilt csinálnak.. -.-' És valóban nem kell minden együtt töltött hetet megünnepelni.

De!

Áruld már el nekem, mi abban annyira rossz, hogyha egy szerelmespár megünnepli az évfordulójukat?? Tudod, ez nem arról szól, hogy "mekkora kihívás"... Persze, nyilván nem egyszerű dolog megőrizni a párkapcsolatban a harmóniát, stb, de most ettől tekintsünk el. Számomra például az évforduló nagyon különleges nap, ami valóban csak kettőnkről szól, nem úgy, mint a Valentin-nap. Szerintem fontos erről megemlékezni. Ilyenkor nem az ajándékozás a lényeg, egyáltalán nem a pénzről van szó. Hanem arról, hogy időnként belefásulunk a rohanó, szürke hétköznapokba. És sokszor nem marad annyi időnk egymásra, mint amennyit szeretnénk. Az évforduló viszont mindkettőnket kicsit kizökkent, és csodálatos úgy eltölteni egy teljes napot, hogy teljes mértékben a másikra figyelünk, neki kedveskedünk. Ez szerintem nem "nyáladzás"...

A közös kép olyan dolog, hogy mindenki más lát jónak. Mi se visszük túlzásba, de én abban se látok semmi rosszat, ha valaki hetente csinál új képet magukról. Szívük joga.


És még valami.. Ez a romantika dolog nem úgy működik, hogy valaki kitalálja, mi romantikus, és mi nem, aztán ha nem azt csinálod, te már nem is vagy romantikus (mint ahogy a virágoskertes példádban is írtad). Az én olvasatomban a romantika = odafigyelni a másikra, és kedveskedni neki. Az viszont már egyénfüggő, kinek mivel lehet igazán örömet okozni, és hogy mi az, amit értékelni tud, illetve mi az, amit annyira nem.


Nekem amúgy ebből a leírásból teljesen olyan, mintha csak lázadnál, mintha ki akarnál tűnni a tömegből, hogy ti nem úgy viselkedtek, mint a legtöbb pár. Ha te így jól érzed magad, semmi gond. Akkor viszont ne foglalkozz ennyit a többiekkel, csak magatokkal.

L

2014. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem töknormális, hogy ilyen vagy. :))

Én is utálom az ilyen nyálas szívecskézgetést, meg folyton közös képeket, profilokat, meg minden ilyet és én is lány vagyok.

Meg naná, hogy nem heteket és hónapokat ünnepelni. :)

Az éveket azt mondjuk szerintem is oké. :)De az se baj, ha ti nem. Sztem az se gáz, de az se ha valaki igen. :)

Én kicsit se vagyok romantikus típus, bár ez belegondolva nem is annyira a romantikáról szól, akik állandóan közös képeket csinálnak és nyilvánosan nyáladzanak, azok inkább csak a világnak akarják mutatni, hogy ők mennyire boldogok és mennyire szeretik egymást. Azok olyan látszatkapcsolatok. Nem is biztos, hogy igazán szeretik egymást.

Szerintem is csak az a fontos, hogy igazán szeressél egymást a felek, de ehhez nem kell feltétlen romantika, vagy nagy szavak. Én pl azt se értem, hogy mások miért szeretik annyira azokat a tipikus nyálas kapcsolatokat a sok sorozatban vagy filmekben. Gondolok itt a Bella&Edward vagy a Damon&Elena, stb. Nekem ezek is mind túl nyálasak.

2014. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!