Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok egyedülálló lány van? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok egyedülálló lány van? Ha igen, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 17:03
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:

1. Leszbikus vagyok.

2. Nagyok az igényeim.

3. Amikor még biszexnek éreztem magam, akkor sem volt, csak egyetlen egy pasim, szintén a 2. pont miatt.

2014. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:

A kor is lehet az oka.


Barátnőim közül ketten szinglik 28 éves létükre. Panaszkodnak hogy a pasik nem akarnak velük kezdeni, mert azt hiszik valami gond van velük, hogy majdnem 30 éves létükre nincs férjük, vagy komoly kapcsolatuk.

2014. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
Nálam az az ok, hogy belefáradtam a kapcsolatokba, és egy kis kötetlenségre, levegővételre vágytam. Plussz most el vagyok foglalva a munkával, karrierrel, tanulással. Időm se lenne rá. 22/N
2014. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
Az ok az(nalam),h a rendes lanyokat mindig kihasznaljak. Es egy ido utan besokallnak es eleguk lesz egy idore minden pasibol.
2014. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:

Mert nem veszik észre hogy ki lenne jó nekik. Aki után meg futnak az jól átveri őket, amiért persze, a saját döntésükön kívül, mindenki más lesz a hibás...

36 f

2014. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a személyiségem nem kompatibilis a férfi egóval. Külsővel nincs baj, de fejben inkább logikusan működnék ami az érzelmi kapcsolatokban nem működik. Az elvárásaim magasak és képtelen vagyok megérteni miért a hisztis libákra buknak egyesek. Azt hiszem ez a probléma gerince, plusz nem is igazán keresek, jól elvagyok munkával, sporttal, barátokkal.
2014. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

"Az elvárásaim magasak"


azok lesznek az öregek otthonában 80 éves korodban is?

2014. júl. 1. 10:19
 18/58 anonim ***** válasza:

Igen, 80 évesen se fogok engedni belőle és nem teljesíthetetlen dolgokat kérek. Senkitől nem várok el többet mint magamtól, nem arról van szó, hogy várom a szőke herceget aki kiszolgál, önálló vagyok ha meg valakit társamnak választok azzal együtt szeretném felépíteni az életem.

De áruld el, mégis mire legyen igényes az ember ha nem magára és a partnerére akivel jó esetben az egész életét le akarja élni. Ami nem mellesleg meghatározza az életét (nekem senki ne mondja, hogy rossz párkapcsolattal/ rossz családdal együttélve is lehet vidám kiegyensúlyozott egy ember).

2014. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

"80 évesen se fogok engedni belőle"


nagyon könnyelműen írod. (20 vagy?) addigra szénné leszel égve a magánytól. végignézed bartátnőid családalapítását, gyerekeik születését, felnövését, azok házasságát, és egyre jobban befordulsz. üres lakás, egyedüli karácsonyok, a kórházban a kutya nem látogat, az öregek otthonában meg csak a tv. mindezek mellett a totál értelmetlen és sivár élet állandóan. (mire 80-ig eljutsz)

2014. júl. 1. 12:25
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint inkább alkudjak meg, és legyek benne egy rossz kapcsolatba (hisz ha nem érzi jól magát benne ez ember - úgy általánosságban, nem csak az alkalmi összezördülésekkor - az nem jó kapcsolat) mint egyedül?

Kösz nem, inkább vagyok egyedül mint egy rossz kapcsolatban. Mi ez a félelem, komolyan nem értem. Vannak barátaim, kollégáim, családom. Nem is igénylem a nagy társaságot. Nem mondanám hogy elveim vannak, de az igényeimből nem adok lejjebb saját magam köpném szembe ha összeállnék akárkivel csakhogy ne legyek magányos. És ismétlem az igényeim nem magasabbak mint amit magamtól elvárok.

2014. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!