Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok egyedülálló lány van? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok egyedülálló lány van? Ha igen, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 17:03
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
A következő mondatban leírtam. Nem csoda, h ott tartasz, ahol:D
2014. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
szerencsére tévedsz :)
2014. nov. 7. 14:51
 53/58 anonim ***** válasza:
Azért mert a férfiak 99%a egy s..ggfej. A maradék pedig vagy meleg vagy mar kapcsolatban van, vagy bújkál. Sajnos igen nehéz találni olyan embert akivel a tökéletes kapcsolatot sikerült megtalálni. Én sem tudom, hogy miért vagyok kapcsolatban, a páromat csak a pénz érdekli meg a szép bikinis lányok, amiket mindennap megnéz az interneten, sőt szerintem k..vához is jár csak gyáva bevallani..
2014. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
szomorú
2014. nov. 7. 20:12
 55/58 anonim ***** válasza:
#53: szomorú, de akkor miért vagy vele?
2014. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Mert, aki érdekel, azt nem érdeklem. És még tanulok, időm sincs rá.
2014. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Sok egyedülálló férfi is van.

Megváltoztak a társadalmi elvárások az egyénnel szemben.

A közösség pedig nem úgy funkcionál mint régen!

De drága barátaim erre előbb utóbb nagyon rákefélünk ám!

Ez a hozzáállás úgymond nem a jövőbe történő "befektetés"!

Álltalános tévhit, hogy a szingli magányos lény!

Nem magányos!

Csak ő más értékeket tart szem előtt.

Engem nem zavar, csak vegye ki a részét arányosan az öregkori nyugdíjazásból is!

Az-az ne kaphasson úgy teljes értékű nyugdíjat, hogy a nemzetgazdasági szempontból fontos gyermeknevelés (nem feltétlen saját) kényelmesen kimarad az életéből!

Tudjátok mennyibe van egy gyermek a diplomájáig?

Kb. 25 milla!

És majd ő teremtse meg majd azoknak a nyugodt öregkori éveire valót akik ezért semmit nem tesznek!

Mielőtt bármit is mondanátok!

Igen ez egy utófinanszírozási rendszer!

Ha tetszik, ha nem így működik!

Egyébként tegyék félre azt a pénzt amivel nem járulnak hozzá az állam műküdéséhez!

Ebből lehet majd nyugdíj kiegészítés!

Nyugodtan legyetek magánzók!

Ez úgyis bekövetkezik hamarosan!

2015. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
57: Ritka idióta vagy. Attól, hogy nem fogok gyereket szülni, meg nevelni, nagyon is hozzájárulok az állam fennmaradásához. Jobban, mint te és jobban, mint azok, akik 5 gyerekkel ülnek otthon és meg sem tudják őket rendesen etetni.
2015. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!