Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok egyedülálló lány van? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok egyedülálló lány van? Ha igen, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 17:03
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. azért vagyok szingli, mert a korombeliek hülyének néznek, amiért rengeteget olvasok, és van saját véleményem mindenről. :)

Nálam idősebbekkel meg nem nagyon találkozom, úgyhogy az sajnos kilőve.

Nem rég lehetett volna pasim, csak ő egy kicsit irányításmániás volt, és azt is meg akarta szabni, hogy kivel beszélhetek (2 hét ismeretség után!), így róla inkább lemondtam. :) Engem senki sem irányíthat. :D

2014. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

Szerintem csak maguk tehetnek róla.

Sokan magas elvárással vannak mindenre, és ezért nincsen barátjuk. Sokan a viselkedésük miatt taszítják el maguktól a férfiaktól. Valakik pedig feladják. És még lehetne sorolni az okokat, de visszavezetve mind a saját hibájuk. Olyan nincs, hogy senkinek nem kellesz. Ez a véleményem.

2014. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én azt nem értem, hogy miért csak és kizárólag akkor lehet boldog egy ember, ha kapcsolatban van? Aki egyedül nem boldogul és nem boldog, az kapcsolatban sem lesz az.


Én sok rossz és tönkrement kapcsolat után döntöttem úgy, hogy szünetet tartok és nem kell senki. Köszönöm, boldog vagyok. Hatalmasat fejlődtem a munkámban, megtanultam egy különleges nyelven, csináltam még egy diplomát. Rengeteget törődtem a családommal, a barátaimmal, a hobbimmal, és világot jártam, "surf coaching"-oltam amennyit csak tudtam. Rengeteg új ismerőst, barátot találtam így. És sok kultúrát megismertem. :)

És amíg egyedül voltam, és kiismertem sokkal jobban magamat és az igényeimet rájöttem, hogy azért nem működtek a kapcsolataim, mert "lejjebb adtam a szintet", lejjebb adtam az elvárásaimból és nem a megfelelő, hozzám illő emberrel jöttem össze.

Mert igen, kell kompromisszumot kötni, de az nem azt jelenti, hogy meg kell magamat erőszakolni és olyannal összejönni, aki nem felel meg nekem. Ott minden lesz, csak boldog párkapcsolat nem. Nem fogom tudni tisztelni, ő meg rosszul fogja magát érezni. Látom a környezetemben, milyenek azok a házasságok, ahol így kötötték össze az életüket. Nem, nem boldogok. És olyankor magamra nézek, én, aki egyedülálló, nincsen gyerekem, és a társadalom megítélése szerint boldogtalannak és szerencsétlennek kéne lennem, és láss csodát, mégsem vagyok az. Boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok mint valaha, amikor volt kapcsolatom. És látom, hogy milyenek azok a kapcsolatok, ahol tényleg azok vannak együtt, akiknek együtt kell lenniük. Hatalmas, leírhatatlanul nagy a különbség a két fajta házasság között. Volt aki 39 évesen találta meg azt a férfit, aki keresett. Öröm rájuk nézni. Ezek a nők és férfiak bátrak, mert mertek várni, és nem futottak bele az első jöttmentbe, csak mert féltek a magánytól.

Szóval, én csak gratulálok nekik. :) És majd magamnak is, mert én is meg fogom találni azt a férfit aki hozzám való, megalkuvás nélkül.

2014. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

33.: Mától te vagy a példaképem!

[link]

2014. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

Nem kell leadni az igényekből... legalábbis nem mindenkinek. Akinek kellene, annak rossz az énképe, nincs tisztában azzal, hogy a külső-belső tulajdonságai alapján milyen partner passzolna hozzá. És persze ugyanigy fordítva is igaz, tehát férfiaknál is van ilyen képzavar.

-

Egyébként pedig a tökéletes kapcsolat ritka mint a fehér holló... talán nincs is. Lemondások mindig vannak. Kérdés, hogy ki mit tud még tolerálni a másikban.

2014. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lehet az oka, csak a saját okaimról tudok beszélni.

1. Még mindig szerelmes vagyok valakibe, igyekszem őt elfelejteni, de ez nem olyan könnyű.

2. Akkor és csak akkor jövök össze bárkivel is, ha igazán beleszeretek. Lehet, hogy erre még sokat kell várnom, de akkor sem akarok "megalkudni" és belemenni egy szerelem nélküli kapcsolatba csak azért, hogy "legyen valaki".

2014. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 kolosszus22 ***** válasza:

Legalább annyi egyedülálló férfi van, mint nő. Az okokat lehet boncolgatni, mert elég sok van. Azokkal a lányokkal, nőkkel egyetértek akik azt mondják nem adnak le az igényeikből, miért is adnának!? Én férfiként sem adok! Fiatalabb koromban jöttem össze olyan lányokkal akikkel már az elején tudtam nem lesz az "igazi", mert mindig hibádzott valami és szerelmes sem tudtam lenni, csak szórakoztam és "tapasztalatot gyűjtöttem". Ma már csak olyan nővel fogok kapcsolatba kezdeni akivel megvan a külső-belső összhang.

27F

2014. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
és mi van/lesz ha az ember nem talál megfelelőt? egyedül rohad el?
2014. szept. 12. 19:41
 39/58 anonim ***** válasza:

Hát igen... akkor bizony egyedül rohadok el.

De azért él bennem a remény, hogy találok egy nekem valót...

2014. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

Egyszerűen SZAR egy olyan kapcsolat, ahol nem tudod igazán, őszintén szeretni a másikat. És ő sem ezt érdemelné.

Igaz, akkor legalább biztonság lenne, meg legalább valaki szeret, de ez akkor sem kerek így. Csúnya kihasználás.

2014. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!