Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok egyedülálló lány van? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok egyedülálló lány van? Ha igen, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 17:03
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

miért lenne kihasználás? a szerelmen kívül mindent megadnék neki. mellette állnék mindenben.


régen sem szerelemből házasodtak, mégsem volt tizedannyi válás sem mint manapság.

2014. szept. 12. 20:47
 42/58 anonim ***** válasza:
Ki mit vár egy kapcsolattól. Van, akinek jó egy szerelem nélküli kapcsolat is. Csak akkor ne is hitesse el a másikkal, hogy szereti, így tiszta a dolog.
2014. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
minden kapcsolat szerelem nélküli LESZ egy idő után....
2014. szept. 13. 10:11
 44/58 anonim ***** válasza:
Az igaz. Csak nem mindegy, hogy már az elején sem volt szerelem, és már eleve csak azért jöttek össze, hogy legyen valaki, vagy hogy az évek során szelídült a szenvedély és átalakult szeretetté és megbecsüléssé.
2014. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
a "csak legyen valaki" (aki azért megfelel) kapcs is lehet normális.
2014. szept. 13. 16:02
 46/58 anonim ***** válasza:

A szerelmen kívül mindent megadsz neki? Akkor tulajdonképpen mit is adsz? Most huszon évesen azt mondod, hogy beéred akárkivel, de mi van ha pl 40 évesen találkozol olyannal, akibe tényleg beleszeretsz szerelemmel? Akkor 10enakárhány évig csak hitegeted, azt akivel együtt éltél?


Kérdésedre válaszolva: Azért van annyi egyedülálló lány, mert a mai pasik, nem lépnek. Nem a mesebeli lovagot várja senki se, csak egy olyan személyt akit lehet szeretni szerelemmel minden hibája ellenére (hiba pl. a dohányzás, a másik elfogadja, én mondjuk úgy vagyok vele, hogy amíg nem az én pénzemből veszi a cigit, addig szívjon amennyit akar...) Megvan a külső-belső harmónia... Személyszerint apám engem jó párszor megvert még 21 éves koromban is, volt egy srác aki meg akarta volna simogatni az arcomat és egyszerűen védekezésképpen a kezem magam elé tartottam, mert ez jött elő ösztönösen :( Nem tudom, hogy mikor sikerül megbíznom a férfiakban...

2014. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:

"A szerelmen kívül mindent megadsz neki?"


a szerelem csak 1 dolog a sok közül ! nem kell túlmisztifikálni. E nélkül is mellette lehet állni a másiknak jóban-rosszban, meglátogatni ha kórházba kerül, megkérdezni h telt a napja, mi érdekli, miért szomorú, lehet vele programot csinálni, együtt sírni-nevetni-aludni stb....



"Akkor tulajdonképpen mit is adsz?"


előző válaszom.



"Most huszon évesen azt mondod, hogy beéred akárkivel, de mi van ha pl 40 évesen találkozol olyannal, akibe tényleg beleszeretsz szerelemmel?"


40 évesen már nincs szerelem. 30 évesen sem. az élet bajai kiölik addigra. (a képességed a szerelemre)



"Akkor 10enakárhány évig csak hitegeted, azt akivel együtt éltél? "



nem hitegetés. el kell mondani mire számíthat. 30-on túl sokkal többet ér az ha mellette vagy jóban-rosszban, mintha dúlna a love.



"Kérdésedre válaszolva: Azért van annyi egyedülálló lány, mert a mai pasik, nem lépnek."


duma. csak a jóképű és/vagy pénzes pali kell. ezért van sok nő egyedül. mert nincs annyi pénzes jóképű....



"Nem a mesebeli lovagot várja senki se, csak egy olyan személyt akit lehet szeretni szerelemmel minden hibája ellenére"


hablaty. esélyt sem adtok a másiknak ha nem jóképű v pénzes. igaz utóbbinál is csak a lovettát szeretitek. szerelembe csak is kizárólag a jóképűvel estek. akkor is ha elkalapál benneteket.



"Személyszerint apám engem jó párszor megvert még 21 éves koromban is, volt egy srác aki meg akarta volna simogatni az arcomat és egyszerűen védekezésképpen a kezem magam elé tartottam, mert ez jött elő ösztönösen :( Nem tudom, hogy mikor sikerül megbíznom a férfiakban..."



ezt őszintén sajnálom.

2014. okt. 1. 13:47
 48/58 anonim ***** válasza:

21-esnek igaza van.

Kezdem azt érezni, hogy ebben az országban minden nőnek van valakije. Alig látok valakit a járműveken, akinek nem lenne ott mellette valaki, vagy ne lennének rá egyértelmű jelek, hogy van balakije, esetleg ne a kütyüjén fb chatelne nonstop azzal, akivel kb. egy hét múlva összejön (olyan hangnemben is irkál).

2014. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

"a szerelem csak 1 dolog a sok közül ! nem kell túlmisztifikálni. E nélkül is mellette lehet állni a másiknak jóban-rosszban, meglátogatni ha kórházba kerül, megkérdezni h telt a napja, mi érdekli, miért szomorú, lehet vele programot csinálni, együtt sírni-nevetni-aludni stb...."


Kezdem azt gondolni, h a kérdezőnek még barátai sincsenek. Tudod, ezt mind megkapnád tőlük és akkor nem ragaszkodnál ilyen görcsösen egy párkapcsolathoz.

2014. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

"Kezdem azt gondolni, h a kérdezőnek még barátai sincsenek."



hogy jutottál ilyen következtetésre?

2014. nov. 7. 13:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!