Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme beszélgetni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
sziasztok! szerintetek van értelme az exxel naponta beszélgetni? szeretem mèg de sztem ő nem.. naponta dumálunk, vissza akatom kapni de félek hogy ez sose történik meg! Idővel lehet hogy csak én fogok még jobban szenvedni... :S
2014. jún. 3. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi értelme, bocsi
2014. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet minden nap beszélni vele... erről próbálj leszokni. :)
2014. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme,csak magadat bántod vele...
2014. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hmm, hat, en tartom.az exemmel a kapcsolatot, joba vagyunk barmikor szamithatunk egymasra, akarmint meg tudunk beszelni, jo baratok vagyunk, ha nem koltoztek volna el akkor szerintem.agyba is bujnank siman, es nem erezzuk magunkat szarul, nem szenvedunk, neki azota kapcsolata van, de siman le veszem a labarol akarmikor(o reszerol sajnos, a kapcsolata miatt ) en soha nem vettem reszt "csunya" szakitasban. 19/F
2014. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
elozo vagyok, lemaradt hogy joban, baratok siman lehettek, egy ido utan nem fog fajni, nem fogsz szenvedni, viszont a baratsaga meger ennyit szerintem, megis csak egy oszinte baratrol van szo.
2014. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!