Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szív vagy ész? 20/L

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok kívülállók, milyen véleménnyel vannak a helyzetemről. Volt egy párkapcsolatom 4 évig, szerelmes voltam. Oka a szakításunknak az volt, hogy amig én egyetemen voltam, utánna dolgoztam, ő semmit nem csinált. Ezt a semmit úgy értésétek hogy nem járt iskolába (kirugták) munkát nem talált. Nálam élt, én tartottam el. Megelégeltem, hogy megszokta ezt a kényelmes életmódot, mert az akaratot sem láttam rajta. Szakitottam.

Lett egy új barátom, aki teljesen az ő ellentéte, dolgozik, minden amit el tudtok képzelni, annyira hogy alg találkozunk, de mindig szakit rám időt. szeretem, de nem szeretem annyira, mint a 4 éves párkapcsolatomban volt srácot.

Ha az eszemre hallgatok, nem nézek visszafelé, megpróbálo boldog lenni.

Ha a szívemre hallgatok, visszamegyek, és ugyan az a történez fog lejátszódni.

Nos? Ti, hogyan döntenétek?


2014. jún. 3. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az exedhez semmiképp ne menj vissza.

Azt akarod, hogy valaki folyamatosan rajtad élősködjön? Gondolom nem, ha már egyszer szakítottál emiatt.

Ész.

2014. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
keresnék egy olyat akivel boldog lennék
2014. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*lennél
2014. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha megváltozott az inas akkor a szív.
2014. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az első kilőve, a másodikkal meg olyan, mintha csak kényszerből lennél vele, ezért keress olyat, akivel boldogan tudtok élni. Persze, neked kell tudni, érezni mit szeretnél, de nekem ez a véleményem.
2014. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a szivet meg tudom sütni perkeltnek, az ésszel nem sokra megyek
2014. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, nemvagyok kényszerből a másik sráccal, boldog vagyok vele, szeretem őt is. De közel nem annyira, még mindig visszagondolok, és nem tudom, ez az érzés el fog e mulni. Mert ha nem, nem akarok senki mellett lenni vegyes érzelmekkel
2014. jún. 3. 20:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Remélem olvassa a jelenlegi barátod is.
2014. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
olvashatja, mivel nem akarom becsapni, neki is vázoltam a helyzetet, mik játszódnak le bennem. azt mondta segít, hogy elfelejthessem és lássam be, hogy nem érdemli meg a volt barátom hogy még mindig szeressem.
2014. jún. 3. 20:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a srác egy kincs, ha így megérti, és melletted van.

Miért akarsz visszamenni ahhoz, aki élősködne rajtad?

2014. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!