Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Szeret, de nem szerelmes. Ilyenkor mit lehet tenni? Lehet jövője így egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
lassan 2hónapja vagyunk együtt,mindketten túl már pár komoly csalódáson.Alapvetően minden jó hasonló az értékrendünk, a dolgokat meg tudjuk beszélni,kölcsönösen törődünk egymással stb. Ám ma elárulta nekem a párom,hogy nem szerelmes,szeret velem lenni és szeret hozzám érni,fél hogy elveszíthet és ragaszkodik ahhoz hogy akarja ezt a kapcsolatot, sőt néha néha távoli terveket is említ amibe benne vagyok, de nincs rózsaszin köd(azt mondja),továbbá ha kimondja hogy szeret,akkor a torkától a gyomráig gombócokat érez... ilyenkor hogyan tovább?
2014. jún. 3. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül nem kapcsolat egy kapcsolat
2014. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy lehet belőle később szerelem. Adj neki egy kevés időt. Kicsit féltékenynek tűnik. Mutasd meg neki, hogy erre nincs semmi oka. :)

A legjobbakat!

2014. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy kicsit objektívebb a párod a kapcsolatot illetően, racionálisabban áll hozzá. :) Ez szerintem nem feltétlenül baj...A rózsaszín felhők meg így is úgy is elmúlnak egy kapcsolatban, és, kérdés, hogy utána mi marad...viszont így, hogy kicsit az eszére hallgatott, és nem érez őrült nagy lángolást, még nem biztos, hogy nincs jövője a kapcsolatnak, sőt!

Ha vissza gondolok azokra a kapcsolataimra, amikben rajongtam egy pasiért, és rózsaszín felhők úsztak a szemem előtt...hát, mit mondjak, borzalmasak voltak, sok szenvedéssel...Néha talán jobb a heves lángolás helyett a nyugodt melegség, ami sokáig kitart. :)

De adok neked tippeket, hogy hogyan pezsdítsd fel a dolgokat! :)

Extrém, szokatlan dolgokat műveljetek együtt! :) Nem kell szikláról ugrani, de pl. elmehettek az éjszaka közepén egy játszótérre, vagy ráböktök a város térképére, és elmentek arra a helyszínre kirándulni, kipróbáltok egy érdekes sportot közösen, ilyesmik! :)

2014. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ami nekem fura,hogy nekem ma volt merszem előszór kimondani neki hogy szeretem, aminek az lett a vége hogy a nyakamba ugrott és 10 percig ölelgetett meg csókolgatott...félek saját magát akarja becsapni mert fél...amikor együtt vagyunk végig érzem hogy szeret,abból ahogy hozzám ér,rám néz,hogy ha rossz passzba vagyok mindent félredob hogy felviditson...
2014. jún. 3. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még időt neki. :) Egyébként meg lehet, hogy ő nem a szavak embere, és másképp fejezi ki a szeretetét. :)
2014. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát az fix hogy mindkettőnknek gyakran van fogalmazási problémája...
2014. jún. 3. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hónap.. adj neki időt. nem mindenki esik szerelembe első látásra.
2014. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két hónap még elég kevés, hogy kialakuljon a szerelem, főleg olyannál, aki nem egy könnyen szerelembe eső típus. Adjatok még időt ennek a kapcsolatnak, aztán vagy kiforrja magát, vagy sem.

Mondjuk szerintem az igazi szerelemmel nem feltétlenül jár a rózsaszín köd, én pl. sokkal szerelmesebb vagyok, ha ez a fázis kimarad, de ki hogy érzi.

2014. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a biztatást megtört a jég és szerelmet vallott :)))
2014. jún. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!