Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a kedveseg es a bunkosag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kedveseg es a bunkosag aranykozeputja?

Figyelt kérdés
Amikor kedves voltam a lanyokkal csak baratkent nezztek ra ego taplalokent stb.De bunkokent hihetlen modon tapadnak ram a lanyok egy buliban harom lannyal is tudtam kavarni pedig tenyleg kobunko voltam fogdosstam a fenekuket meg stb.azt ott hamgytam a fenebe oket masnap mar kerestek is meg volt olyan hogy egy lannyal jartam elovettem megint az oszinte jofius enem es mar kezdet kihasznalni meg dominalni de amikor bunko lettem vele olyan lett mint egy puoca nem szallt le rolam.Kerdem en egyatalan van olyan kaocsolat manapsag ahol a lanyok onmagamert szeretnenek szeretneke engem ,mert en szeretem oket es tisztelnenek azert mert tisztelem oket nem rossz helyen keresgellek nem utolso ri bancorol van itt szo hanem "normalis"lanyokrol.
2014. jún. 3. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok, és van barátnőm.
2014. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kedvesség egyenes út a barátzónába. Tapló parasztnak kell lenni ha dugni is akarsz valamelyikkel. Amelyiket kedvesen kezeled az csak ilyen barátként fog kezelni akinek a vállán elsírja a bánatát, de ha párjelölteket kéne keresni, a friendzone tagjai alapjáraton kiesnek.


Az ilyenekkel úgy kell viselkedni, ahogy írod, fenékfogdosás, macsó viselkedés, akkor kelted fel ezeknek az érdeklődését kizárólag. (A tárgyiasított megfogalmazás szándékos!)

2014. jún. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!