Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy fiúval 1 hónapig. Mindig azt csinálta velem hogy a találkozók után nem keresett napokig. Amikor nem keresett az volt a kifogása hogy nem volt ideje megkeresni, vagy elfelejtett. A tegnapelőtt írtam neki vissza sem írt rá, mert arra sem volt képes. A tegnap felhívott telefonon. Azt mondta hogy nem mondhatom azt hogy nem keresett. kérdeztem miért nem keresett azt mondta azért mert nem volt kedve velem beszélni, és azt mondta hogy nem érti hogy nekem ez miért olyan nagy tragédia.
2014. máj. 19. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy bunkóság. Én a te helyedben nem is keresném. Ha látni akar, mond azt, hogy nem érsz rá mert más dolgod van. Ne hagyd magad!
2014. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondtam hogy ne keressen többet ha nincs kedve velem beszélni.
2014. máj. 19. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy te nem vagy fontos neki.Lépj tovább!Kár energiát pazarolnod ez a fiu nem érdemli meg!
2014. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2014. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!