Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtört bennem valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtört bennem valami, akkor ez már nem helyrehozható?

Figyelt kérdés
sokat veszekedtünk, eléggé csúnyán beszéltünk egymással. Pár napig nem beszéltünk, h letisztázzuk mit akarunk. Én eközben rengeteget gondoltam arra h talán el kéne hagynom mert félek h nem hozzám való és később megbánom. Nem bántott soha vagy hasonlók, csak úgy egyszerűen h nem biztos h ő az igazi. 2 éve vagyunk együtt. Azóta eltelt pár nap, találkozunk, kedves velem stb de bennem megtört valami, annyit gondolkoztam a szakításon h már belecsavarodtam a gondolatba. Elmondtam neki is h egyszerűen valami megszűnt bennem, eddig mindig rajongtam érte és ez hopp elmúlt. Nem tudom h vissza lehet-e hozni, ő azt mondta h ha úgy érzem képes vagyok rá akkor próbáljuk meg visszahozni azt. Szerintetek ez most ilyen túlagyaltam dolog,vagy már késő és hiába randizgatunk sose fogom már azt érezni h én őt annyira szeretném, mint az előtt? Én vagyok a lány
2014. jún. 4. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Te még gyerek vagy! Lépj ki ebből a kapcsolatból és csak akkor próbálkozz újjal, amikor már arra érett leszel.
2014. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok...ha értelmesen leírod h mi a baj velem annak hasznát veszem de így csak felesleges kritika
2014. jún. 4. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Lehetséges helyre hozni, nincs veszve minden. Jót tenne most egy kis távolság, ne találkozzatok pár hétig. Ezalatt letisztul benned, mit is érzel valójában.
2014. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Golan Trevize ***** válasza:

"Nem tudom h vissza lehet-e hozni, ő azt mondta h ha úgy érzem képes vagyok rá akkor próbáljuk meg visszahozni azt."


Na, ha ez tényleg így hangzott, akkor nincs értelme folytatni.

Nem neked kell képesnek lenni rá, hanem neki kell törnie magát, hogy visszahozza a rajongásodat.

2014. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy pszichológus szavaival élve minden nő a fehér lovas herceget várja és annyira a tökély keresésébe vesznek hogy hagyják elmenni maguk mellett az igazit. A se veled se nélküled kapcsolatnak nincs értelme és ha mindig csak veszekedtek akkor inkább tarts egy kis szünetet szánj időt magadra aztán megint kezdj bele a társ keresésbe.
2014. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó nem pont így mondta.Megkérdezte h látok-e esélyt arra h helyrehozzuk, mert akkor próbáljuk meg. És megbeszéltük amit fent írtam, nem akarom h törje magát értem, egyenlő akarok lenni a kapcsolatban, elég ha figyel rám, és hagyja h figyeljek rá.
2014. jún. 4. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:

"Golan Trevize nevű felhasználó válasza:


"Nem tudom h vissza lehet-e hozni, ő azt mondta h ha úgy érzem képes vagyok rá akkor próbáljuk meg visszahozni azt."


Na, ha ez tényleg így hangzott, akkor nincs értelme folytatni.

Nem neked kell képesnek lenni rá, hanem neki kell törnie magát, hogy visszahozza a rajongásodat."


Érdemes idejárni! Ekkora butaságokat máshol nem talál az ember!!!

2014. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak hogy tudd, szünet=szakítás!!!
2014. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Akkor másképp fogalmazok. Fiatal vagy még. Ne ragadj bele olyan kapcsolatba, amiben nem érzed jól magad. De arra ne számíts, hogy az idő múlásával mindig "lila köd" vesz majd körül. Bizony a kapcsolatok, ahogy minden más is változnak.
2014. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!