Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok egy szomorú férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy szomorú férfival voltatok már együtt, aki mellettetek lett boldog kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem, de ez ostobaság. Aki mellettem lesz kiegyensúlyozott és máshogy képtelen boldogulni azt senki nem képes boldoggá tenni igazából....

23l

2014. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a szomorú szamuráj vagyok
2014. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem bízok olyan emberekben, akiknek a boldogsághoz szükségük van egy másik emberre.
2014. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lett az, meg is untam ezt.
2014. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
álszentség azt mondani, hogy valaki legyen boldog anélkül, hogy szeretnék.
2014. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek az útólsóval! Nem mindenki marad egész életében búval baszott csak nem szereti a magányt és persze, hogy nem valami boldog az élete. Hülyeség abból kiindulni, hogy az is marad. Sajnos mostanában nem vagyok jókedvű, mert nem úgy alakult az életem, ahogy szerettem volna.
2014. aug. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!