Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, vagy mit nem teszek azért, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Salala... kivan, hogy nincs barátnőm, pedig látom, hogy annyi sok salalala embernek összejön.


Tanulok "szorgalmasan", egyáltalán nem link, tucat szakon vagyok. Külsőleg magas, sportos, helyes vagyok. Ezen lehet az olvasó röhögni fog, hogy fényezem magam, de tényleg ez az igazság, szerencsés vagyok ilyen téren. Ezért is még rosszabb érzés, hogy a "specifikációim" rendben vannak, de még is kapcsolatok terén egy rohadt nagy nulla vagyok, szociális szinten ultragáz, de még is szeretnék egy barátnőt!


Köszönöm, hogy elolvastad az ömlengésemet :D Adjatok valamit tanácsot


2014. jún. 5. 00:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csak nem gépész/kohász vagy? Egyébként átérzem a helyzeted, mert én meg tipikus lányszakon, egészségügyin tanulok, és nehéz pasikkal találkozni.

Esetleg nincs valami klub, társalgó stb? Ott más szakokról is lehetnek. Vagy még a környéken bulihelyeknél is próbálkozhatsz.

2014. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
velem is ez van :/
2014. jún. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nem emlékszel, olvasd vissza a válaszod. Pontosan azt írtad csak más szavakkal.
2014. jún. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Járj el a barátaiddal szórakozni, ott rengeteg csaj van. Bedobsz egy-két sörsz és lazább leszel, nem fogsz feszengeni. Pubokban, szórakozóhelyeken könnyen szóba lehet elegyedni lányokkal, és nem csak kurv..kal, rendes csajok is járnak ilyen helyekre. A lényeg hogy ne görcsölj rá.
2014. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre olyan szakra járok ahol sok a csaj 70-30 arány nekik, hidd el az sem jó egy idő után.. Van olyan 18 fős óra ahol egyedül vagyok fiú
2014. jún. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi a fallosznak barátnő, ha úgysem tudnál mit mondani neki?
2014. jún. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A szociális készségeket lehet fejleszteni. Járj olyan tanfolyamokra, olvass olyan könyveket!

Pl. mondod, nincsenek lányok az iskolában. Bakker, akkor iratkozz be csak ezért egy olyan iskolába, különórára, gépírótanfolyamra, mittomén, ahol lányok vannak!

Az óriási hátrány, ha valaki kimarad a koedukált oktatásból, és nem tud mit kezdeni az ellenkező nemmel!!!

Pl. tánciskolában 5x annyi a lány, mint a fiú!

Menj táncházba, versenytáncra, kórusba, varrótanfolyamra, akármi!

2014. jún. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne kötekedni? Te kérdezted, mit csinálsz rosszul, mégse fogadod el, ha valaki megmondja?
2014. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha gépész vagy info vagy olyan szakon vagy amihez kell a matek vagy fizika és jó vagy benne vállalj korrepetálást. Rakj ki hirdetést vegyész/biomérnök hirdetőre, itt elég magas a lány arány az utóbbi években vagy akár bölcsészre, alapszintű matek oda is kell. Meg van az alaptéma ami miatt találkozol lányokkal és beszélsz velük és közben esetleg már jön magától.


De amúgy egyetemen a legkönnyebb ismerkedni. Rengeteg egyetemi buli van. Attól hogy, hogy a szakod fiús még az egész egyetem csak nem lehet az... Ha magas, sportos és helyes vagy elég hamar fogsz találni egy lányt csak merd kinyitni a szád és beszélni!


Egyébként akár tánctanfolyamra is beiratkozhatsz, ahogy itt előttem írták, ott alig vannak fiúk viszont rengeteg lány. Relatíve olcsó ismerkedési lehetőség plusz rendesen táncolni is megtanítanak. Egy jól táncoló fiú pedig aranyat ér... :)

2014. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!