Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én lennék a bunkó? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lennék a bunkó? Olyan nagyok lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány. Én 20 éves vagyok ő 24. 1 hónapig ismerkedtünk egymással, Mindig megcsinálta velem azt hogy napokig nem keresett. Én mindig megbocsátottam neki de egyszer csak elegem lett ebből és azt mondtam hogy ne keressen. Amúgy azt mondta azért nem keresett mert nem volt kedve beszélni. 5 napja viszont kibékültem vele mert annyira írta hogy hiányzom neki és nem akar elveszíteni. Viszont mondta hogy nekem nincs miért haragudnom rá mert én gondolhattam hogy előbb utóbb keresni fog. Azt mondta olyan bunkón viselkedek vele néha, de ez akkor volt amikor ő nem keresett. Viszont egy pár napja csak facebookon írt. Egy nap én írtam rá hogy azt lássa hogy érdekel. De ha nem lépnék fel facebookra semmilyen más formában nem keresne. A tegnapelőtt is rám írt de olyan nehezen írt vissza a válaszaimra hogy megint berágtam rá. Azt mondta más weboldalt is néz. Írta neki olyasmit ami neki nem tetszett ezért kilépett. Én meg erre megint megírtam hogy ne keressen. Ezalatt az 5 nap viszont egyszer nem mondta volna hogy találkozzunk, pedig ő annyira mondta hogy hiányzom neki. Az olyan nagy elvárás hogy egy fiú mindennap érdeklődjön utánam, és gyakrabban találkozzunk?
2014. jún. 5. 08:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nálam az elvárárás hogy ha nem is találkozunk akkor keressen telefonon vagy írjon. Hogy ha bebizonyítaná hogy érdeklem én is máskèpp állnék hozzá.
2014. jún. 5. 09:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos neked van igazad, el kell felejteni, lehet, hogy van valakije. Ő a bunkó.
2014. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha neki fontos lenne, hogy elmélyüljön veled a kapcsolat, akkor érdeklődne felőled minden nap. Ez így normális, ilyenkor erre az ember alapból késztetést érez, hiszen hiányzik a másik jó esetben. Szóval vagy van valaki más is, vagy alapból nem érdekled annyira.
2014. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!