Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szemét dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szemét dolog?

Figyelt kérdés

A barátomat szépen megkértem, hogy ne beszéljen a barátnőm, mert engem nagyon zavar. ( mármint olyanokat mond róla, hogy: -juj, de jó csaj,

-olyan gyönyörű, meg

szép meg hasonló.)

De persze utána mindig jön az, hogy én is az vagyok.

Ez volt vasárnap. Akkor ugy jó nem beszélt róla két napig és tegnap, megint mondta.. amugy se voltam jò passzban, igy hát kiakadtam.. DE nem értette, vagy nem érdekelte..

Ti mit csináltatok, volna a helyemben?


2014. jún. 5. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik,a barátnőd jobban tetszik neki mint Te!Én biztos szakítanék,kinek kell egy ilyen tapló?!
2014. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki még egyszer, hogy ez neked rosszul esik, hagyja abba. De azért gondolj bele: mégis veled van, nem a barátnőddel. :)
2014. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meg akarja rakni a csajt.. ennyi.
2014. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem értem. Ha a barátom elkezdené mondogatni a barátnőmről, hogy milyen szép csaj stb, megkérdezném, hogy: Tetszik? akarsz tőle valamit? Szebb mint én?

És ha ebből valamelyikre is igennel válaszol, akkor szevassz! Ott a barátnőm neked! Találok én 100x jobb pasit, aki engem szeret és én tetszek neki!

Én a barátomat mindig megkérdezem, hogy tetszett ez a lány? Tetszett az a lány? Tetszik a barátnőm? Szép? Mindig azt szokta mondani, hogy nem tetszik neki és hogy nem szép, elmondja miért nem szép és én megnyugodok, hogy igen engem szeret én tetszek neki.

Próbáld meg megbeszélni vele és ha továbbra is szépíti a barátnődet, akkor felisút leis út!

Nehéz, de hosszútávon neked lesz jobb!

L/20

2014. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. jún. 5. 18:15
 6/6 anonim válasza:

Az azért ugye tiszta, hogy ezek külsőségek?


A pasiknál mindig lesz egy csaj akit elkapnának. Ez felszínes dolgokon alapszik.

Amíg Veled van és szeret addig miért is foglalkozol ilyen apróságokkal?

2014. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!