Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek neki van igaza?

Figyelt kérdés

Most én lennék a bunkó? Olyan nagyok lennének az elvárásaim?

Én vagyok a lány. Én 20 éves vagyok ő 24. 1 hónapig ismerkedtünk egymással, Mindig megcsinálta velem azt hogy napokig nem keresett. Én mindig megbocsátottam neki de egyszer csak elegem lett ebből és azt mondtam hogy ne keressen. Amúgy azt mondta azért nem keresett mert nem volt kedve beszélni. 5 napja viszont kibékültem vele mert annyira írta hogy hiányzom neki és nem akar elveszíteni. Viszont mondta hogy nekem nincs miért haragudnom rá mert én gondolhattam hogy előbb utóbb keresni fog. Azt mondta olyan bunkón viselkedek vele néha, de ez akkor volt amikor ő nem keresett. Viszont egy pár napja csak facebookon írt. Egy nap én írtam rá hogy azt lássa hogy érdekel. De ha nem lépnék fel facebookra semmilyen más formában nem keresne. A tegnapelőtt is rám írt de olyan nehezen írt vissza a válaszaimra hogy megint berágtam rá. Azt mondta más weboldalt is néz. Írta neki olyasmit ami neki nem tetszett ezért kilépett. Én meg erre megint megírtam hogy ne keressen. Ezalatt az 5 nap viszont egyszer nem mondta volna hogy találkozzunk, pedig ő annyira mondta hogy hiányzom neki. Az olyan nagy elvárás hogy egy fiú mindennap érdeklődjön utánam, és gyakrabban találkozzunk?


2014. jún. 5. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs igaza! Hagyd ezt a palit! Nem akar ez semmit tőled!
2014. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ebből kapcsolat nehezen lesz..Ha majd eltűnik szex után pár napra akkor hidd el,rohadtul fogod magad érezni.


Önts tiszta vizet a pohárba és mond el neki, hogy legyetek napiszintű kapcsolatba,és találkozzatok minél gyakrabban,vagy pedig hagyjátok egymást!!!

2014. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van!Csak hülyít!
2014. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ha annyira hiányoztál volna neki, akkor akár naponta is írt volna.

Persze, kell hogy legyen magánélete, hiszen ez még azért nem párkapcsolat, de az hogy nincs kedve veled beszélni... Nem semmi.

Nagyon, nagyon gyorsan felejtsd el az ilyet. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok lány.

2014. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy én napiszintű kapcsolattartást akarok de nem érdekli. Amikor kibékültünk ígéreteket tett de egyiket se tartotta be. Azt hittem hogy ha már valóban hiányzok neki akkor találkozni is akar. Amikor megakartam neki említeni a talit, facebookon azt írta bocsi de mennem kell és 10 percekig várat egy válaszra.
2014. jún. 5. 14:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Én se akartam állandóan a nyakán lógni. Mondtam neki hogy részemről rendben van ha nem talizunk mindennap, de ettől függetlenül mindennap beszéljünk.
2014. jún. 5. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj rajta!Felejtsd el!
2014. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő akart annyira újra kibékülni velem, még sem bizonyítsa hogy fontos lennék neki. Még a facebookon is megvárat a válasszal én bezzeg visszaírtam neki egyből.
2014. jún. 5. 14:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Áh akkor minden hiába kérdező,tényleg hagyd!


Nem egyeznek az elvárások, és nem bizonyított tulajdonképpen semmit....


Felejtős a gyerek én mondom.

2014. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!