Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kicsit megromlott a kapcsolatunk a barátnőmmel, nekem az volt a bajom,hogy túl keveset találkozunk, ő meg mindig azt mondta,hogy neki nincs semmi baja velem/a kapcsolatunkkal.

De persze tudtam,hogy van és tegnap végre sikerült kiszednem belőle, neki az a baja,hogy úgy érzi nem szeretem ,vagy nem igazán, de félt erről beszélni mert attól fél,hogy szakítanánk és azt nem akarja.

Van benne igazság mert én egyfajta védekezésként próbáltam nem teljesen kimutatni azt amit iránta érzek mert abból hogy nem akart találkozni sokszor arra következtettem,hogy talán nem szeret, és akkor meg csak nekem lesz rossz ha mondjuk szakítunk.

A lényeg,hogy már tudom,hogy így nem jó és tudok változtatni, de viszont ő azt írta,hogy majd nyáron úgyis találkozunk többször, de aztán kérdeztem,hogy szeptembertől mi lesz?Mert ő jövőre érettségizik és eddig az iskola utáni fáradság és a tanulás miatt nem akart/tudott nagyon találkozni, és ha most szeptembertől megint ez lesz akkor mi értelme van?Meg hogy őszinte legyek én abban sem bízok,hogy nyáron majd olyan sokszor fogunk találkozni, mert ők nyaralni járnak a családdal, én meg az alkoholista apámmal élek és ezért külön örülnék ha lenne egy olyan lány akivel ellehetnék a környéken, akivel találkozhatnék és velem lenne, de ez úgy látszik nem ő, pedig én szeretem őt, de ezek szerint akkor nem lesz semmi változás részéről így meg semmi értelme nincs az egésznek, akkor egyáltalán minek akarja,hogy kapcsolatban legyünk?


2014. jún. 7. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Na hát ezt így ahogy van meg tudod vele beszélni, mert ebben senki nem tud dönteni helyettetek. Elég értelmes gyerekeknek látszotok, meg tudjátok majd oldani ezt érett, felelősségteljes módon is.
2014. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt üljetek le és mond el neki. Beszéljétek meg.
2014. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nadga válasza:

szerintem is beszéljétek meg. amit ide leírtál, azt mondd el neki is. szerintem meg fogja érteni. az ilyen szituációknál őszintének kell lenni, mert ha nem mondasz el mindent, ami benned van, akkor nem fogtok egyről a kettőre jutni, ráadásul nagy az esélye, hogy csak félreértitek a másikat.

úgyhogy üljetek le és beszéljetek meg mindent, mondd el a kételyeidet, és ő is mondja el az övéit. aztán pedig keressetek egy jó megoldást együtt. hosszú beszélgetés lesz, kellemetlen is, de ez olyan téma, amin muszáj átrágnotok magatokat, ha együtt akartok maradni.

hajrá:)

2014. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!