Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pár éve, hogy már ismerek egy bizonyos lányt... Durván 3. Én úgy tudtam, akkor bejöttem neki, nekem is ő, de külső okok miatt nem léptem (mondjuk úgy hogy az az időszakom eléggé gázos volt és a legkisebb dolog ami érdekelt az az hogy becsajozzak). Szóval amúgy dumáltunk tök sokat meg jókat, aranyos és értelmes lány. Viszont ahogy az lenni szokott mindketten éltük a saját életünket és nekem is lett bnőm neki is barátja. Eltelt pár év és úgy vagyok vele, hogy még mindig nagyon tetszik és szeretek vele lenni, vagy beszélgetni... Tudja, hogy többet akarok, de ő meg folyton más srácokról beszél, ha beszélünk, de azért mégis kicsit olyan mintha..húzná az agyam. Olyan dolgokról beszélgetünk ami már nagyon személyes, rengeteget... találkozgatunk is. És hát elvégre bejöttem neki, az hogy most mit gondol azt már nemtudom...

Az a kérdésem, hogy ilyenkor mi a legjobb lépés, amit tehetek? Mostanában nem sokat beszélgettünk, elfoglaltak vagyunk mindketten. Nyilván a legjobb tanács, hogy keressek mást, rajta vagyok.. de amíg nincs más, én szeretném őt. Bárhogy. Biztos volt már hasonló szitu és van rá valami magyarázat h miért csinál ilyesmit egy lány (azon kívül, hogy ***va, mielőtt valaki elsüti). Pontosan azt, hogy jól tudja, hogy többet akarok, mégis direkt más fiúkkal jön, de ettől még találkozgatni akar velem...stb... érdekőldik "na és veled és a lányokkal mivan??" stb... Előre köszi az értelmes válaszokat, a hülyeségekre úgysem reagálok! :)



2014. máj. 12. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lehet azért beszél neked fiúkról, mert csak haverjának tart téged és kíváncsi a véleményedre.

de lehet,hogy csak magamból indulok ki.

20/L

2014. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akkor gondolom ebből semmi kiút nincs? Még akkor se ha "valaha" bejöttem neki..?
2014. máj. 12. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne az a legjobb tanács, hogy keress mást? Nem, a legjobb tanács az, hogy mondd el neki, hogy mit érzel, kezdeményezz, és ne tőle várd, hogy tudja, mit érzel, és aszerint viselkedjen.

Mivel nem tisztáztad, hogy terveid vannak vele, miért kellene úgy viselkednie, mintha ezt tudná? Nem gondolatolvasó! Te akarsz tőle valamit, akkor legyél férfi, és lépj. Ennyi a titok. Ha nem teszed, akkor abszolút megérdemled, hogy mással jöjjön össze, miközben lehet, hogy lenne esélyed.

Régen se léptél, most se lépsz, és még őt "hibáztatod", hogy nem tudja, mi van köztetek?

2014. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem valaki haverként viselkedik (és nem jelzi egyértelműen, hogy nőnek tekint), akkor én is úgy viselkedem vele. Ha tudom, hogy bejövök valakinek, és én is jeleztem, hogy bejön nekem, mégsem lépett, akkor azt elutasításnak veszem. Tehát jelen pillanatban ő az elutasított, tehát ha ezen változtatni szeretnél, akkor neked kell lépned.
2014. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy milyen módon beszél más fiúkról? Hogy randizik velük, lefekszik velük, és ezt meséli el neked? Vagy csak megemlíti, hogy "erről és erről beszélgettem xy-nal"? Mert ez nem derül ki a megfogalmazásodból!
2014. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3-4: hát ezt jól megkaptam... de basszus igazatok van. Így belegondolva sose voltam konkrét. Nem tudom, ha az lettem volna, mennyire jöttek volna össze a dolgok. Elvégre ha most haverként tekint rám, az már nem túl jó jel (vagy ettől függetlenül bejöhetek neki?) najó ezek hülye kérdések.

Nem késtem el ezzel az egésszel kicsit rohadtul? Ha így 3 év múlva majdnem a nagy semmiből bejelentenék egy ilyet egy beszélgetés alatt, szerintem... hát pofáraesés lenne, pozitivság meg férfiasság ide vagy oda.

2014. máj. 12. 21:12
 7/12 A kérdező kommentje:
5: nagyjából, hogy épp ki nyomul rá, de ő meg nem érez viszont úgy, stb. Aki iránt meg érzett, az meg így meg úgy verte át. És folyton tőlem kért tanácsot. Én meg adtam eleinte.. Aztán már nem.
2014. máj. 12. 21:13
 8/12 anonim ***** válasza:
A lány téged egy nagyon jo barátnak tekint szerintem de lehet hogy kapcsolatot nem akar pont ezért :-)
2014. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-4 vagyok, hasonló helyzetben, nőként. Van egy férfi, akivel régebben megvolt a szikra, de nem lépett, pedig kölcsönösen bejöttünk egymásnak. A baráti kapcsolat megmaradt. Nekem kellemetlen, hogy nem lépett, hiába biztattam, kifogásokat keresett. Én elutasítottnak érzem magam, és igyekszem élni az életem. Mivel mindenféléről beszélgetünk, így arról is mesélek neki, hogy másokkal milyen kapcsolatban vagyok - ahogy egy barátnak elmondja az ember ezeket. Nem kezelem férfiként, mert ő sem kezel engem nőként. De titokban mindig azt várom, hogy mikor lép már, mert azért érzem, hogy még mindig megvan az a bizonyos szikra. Ha lépne, lenne esélye, de ha nem lép, akkor élem tovább az életem. Szerintem valami hasonló lehet a helyzet nálatok is...
2014. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szeretném azt hinni... De kicsit tartok tőle, hogy ő más. Az meg megint egy más kérdéssorozat, hogy akkor vajon honnan tudhatom, hogy lehetne több közöttünk vagy bejövök neki még. Mert az, hogy vannak időszakok, mikor nonstop beszélünk, meg találkozunk... Ezt egy baráttal is megtenné szerintem.
2014. máj. 12. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!