Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmozgatnátok amit tudtok?

Figyelt kérdés
Van egy fiu. 2012 szepterberében elmondta, hogy szeretne tolem valamit, decemberében még mindig ezt mondta. Tetszett nekem is a belsoje is bejott, de barátom volt. Szoktunk beszélni azota, barátok vagyunk, de néha ir olyanokat is, amiket egy barátomnak nem irnák. Azt hiszem én, hogy ha tudnék megpróbálnék vele lenni, de nem tudom hogy o mit is szeretne. szerintetek mit csináljak? hagyjam elmenni vagy tegyem amit tudok? 16L 17F

2014. jún. 7. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van pasid akkor ne.

Ha nincs akkor ne hagyd veszni

2014. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nincs pasim.. és hogy ha te lennél a helyemben hogy kezdenél bele?
2014. jún. 7. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy kialakulhat valami, hívd el valahova, bízd meg az egyik közös ismerősötöket, hogy "véletlenül" mondja el neki, hogy mi a helyzet vagy mond el neki, hogy mi a helyzet ha olyannak látod, hogy nem viselkedne veled bunkón.
2014. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el talalkozzatok beszelgessetek hulyeskedjetek es ne legyel igy megszeppenve hanem erezd magad jol es ugyis kialakul aminek ki kell
2014. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!