Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes viselkedés egy pár részéről, ha társaságban vannak?

Figyelt kérdés

Pl valakit zavar, ha egy pár egyik tagjával beszélgetnél, és ott fogja a másik kezét, vagy társaságban "nagyon szerelmesek", miközben ugye mások is ott vannak.

Más azt tart kifogásolhatónak, ha egy páron nem látszik, hogy együtt vannak, mert milyen párkapcsolat az.


Remélem sikerült pontosítani, hogy mire is vagyok kíváncsi, elég nehezen fogalmazok most.


Ti hogyan viselkedtek társaságban/utcán? Vagy ha másokat néztek, mi az, ami szerintetek normális? Mi az, amit már azért nem kéne?


Próbáltam pártatlanul megfogalmazni a kérdést, hogy ne befolyásoljak, bízom benne, hogy összejött :D



2014. jún. 7. 23:35
1 2
 11/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ha idegenként viselkednek, max furcsállom, ám a folyamatos cuppogás és ömlengés zavar. Vki írta fentebb h nem tud egy értelmes talit összehozni a haverjával, mert az mindenhova a nőjével mégy. Én ezt komolyan nem értem a párok részéről. Nekünk egy volt a baráti körünk, mégis volt h egyenesen küldtem őket pasi estére mert tudom, h szükségük van erre is.
2014. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Költőnő? ***** válasza:
*megy. Sry.
2014. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én azt nem értettem soha, hogy miért kell erőszakolni ezeket a külön csajos, vagy pasis estéket, ha az embernek egyáltalán nincs kedve hozzájuk.

A mi társaságunkban az a megszokott, ha a párok együtt mennek szórakozni a baráti társasággal.

Senkit nem zavarna, ha néha a lányok beülnének valahova beszélgetni, vagy a fiúk egy haveri sörözésre. De senki nem megy, egyszerűen nincs rá igény.

Olyan van, hogy beugrunk a legjobb baráthoz, barátnőhöz és jól elbeszélgetünk, de olyan nem hiányzik, hogy összeverődjön egy fiú, vagy lánybanda és majd elmegyünk együtt valahova szórakozni.

2014. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Költőnő? ***** válasza:
Nem erőltetem. A legtöbb férfinak kell csak előző kapcsolatok hisztijei miatt sokszor nem merik felhozni. Akárki akármit mond, másképp, más témák merülnek fel, mintha egy ellentétes nemű is ott van. Ezt pasis csajként mondom, aki utálja a tipik csajos témákat.
2014. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem te erőlteted, de tényleg mindenhol ezt hallom. Én megpróbáltam rábeszélni a férjemet, hogy nyugodtan menjen a haverokkal. Mondjuk eleve a haverok sem olyanok, hogy férfi társaságban beülnek valahova, vagy fiús programokat szerveznek, hanem mindig viszik a párjukat, de akkor még ezt nem tudtam.

A férjem meg egyenesen megsértődött és jó ideig haragudott rám, mikor én úgy gondoltam, nem megyek el vele és a barátaival szórakozni. Igazából pont az volt a célom, hogy hátha hiányzik egy kis baráti társaság neki nélkülem, hadd menjen és ezt nem is félreérthetően adtam elő neki.

Úgy látszik, nem mindenki egyformán áll hozzá ehhez.

2014. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!