Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit akar tőlem? Hazudtam neki mindenben.

Figyelt kérdés

Még néhány hete összegabalyodtam egy férfivel, vele csókolóztam életemben először és leakartam feküdni vele, mert már elegem volt a szüzességemből és ő úgy nézett ki, akivel jó lehet a dolog... Csak aztán ez mégsem történt meg, elég gáz volt a helyzet.

Beszélgettünk és megtudtam, hogy gazdag ő is és az egész családja az. Ezért én is azt mondtam, hogy a szüleim gazdagok, én pedig egyetemista vagyok és jövőre külföldre megyek tanulni... Ebből semmi nem igaz, mert jövőre érettségizem még csak, nem Pesten tanulok, csak azért voltam ott, mert az unokatesóm szülinapi bulija volt, de akkor azt hittem, hogy úgysem látom többet.

Viszont találkoztunk később párszor és szakított a barátnőjével/élettársával a mi kis éjszakánk után és jó volt vele lenni. De aztán a múlt héten elmondtam neki mindent...

Kiakadt, ami érthető, viszont tegnap találkoztunk, vagyis idejött beszélgetni. Azt mondta, hogy szeretné újrakezdeni és tudja, hogy fiatal vagyok, de talán működhet, ha őszinték leszünk egymással.


De nem tudom, hogy miért ilyen, amikor hazudtam neki, szakított miattam a barátnőjével. Nem tudom, hogy álljak hozzá... Nagyon tetszik, de én tapasztalatlan vagyok és nem akarom elszúrni.

Félek is ettől, de közben izgatott vagyok és nem tudom, mi legyen.


2014. jún. 8. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem a barátnőjébe nem volt már szerelmes és nem akarta már vele folytatni. Te vagy az aki iránt érdeklődik! Ha neked is tetszik randizz vele de többet ne hazudozz.. 19/L
2014. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a férfit, de nekem ennyi után elég bizonytalannak tűnik. Nem hinném, hogy komoly szándékai vannak. De nem szeretnék semmi elrontója lenni. :)
2014. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki annyira hogy elnézte neked a dolgot. Ez értékelendő, főleg ennyi hazugság után. Próbáld meg vele, amúgy hány éves?
2014. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha rám hallgatsz nem fekszel le vele rögtön az elején ! Ebböl megtudhatod mit is akar
2014. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele..gazdag,gondolom jókülsejű,tapasztalt férfi ennek ellenére egy éretlen kis tinire hajt..


A szüzességed kell neki,mas nem.

2014. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

29 éves...

Nem akarok még lefeküdni vele (vagyis már akartam, de leállított) és ezt ő is tudja.

2014. jún. 8. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj, én is voltam hasonló helyzetben. Az a "férfi", aki képes egy sima kis éjszaka után dobni az élettársát, az egy gyáva féreg, mert egyrészt nem tudja lezárni időben azt ami már nem működik, másrészt csak egy kislány kell neki, aki segít neki érzelmileg kiugrani ebből a kapcsolatból. Egy jellemtelen, gyáva, gerinctelen alakkal állsz szembe, aki veled is ugyanezt meg fogja csinálni, szívbaj nélkül. Tudom, biztos imponál, hogy húúú ennyire érdekled, hogy otthagyta a másik csajt, de hidd el, nem erről van szó. Légy okos, és ne állj szóba férgekkel.
2014. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
buta liba :)
2014. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!