Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy tisztességes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy tisztességes lány vagyok. Nekem is olyannak kéne lennem aki mindenféle pasival összefekszik? Miért a k. vák keltik fel a férfiak figyelmét?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

A kérdés alapján te inkább hülye vagy.

25/F

2014. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
20. De miért lennék hülye?
2014. jún. 8. 18:31
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Keress normális pasikat, ne ilyen ecsetfehű páwa swag gyerekeket, akik tényleg a k.rvákra hajtanak.
2014. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Ecsetfejű*
2014. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az átlagos kinézetű pasiknak is azok kellenek.
2014. jún. 8. 18:33
 7/16 anonim válasza:
93%

Első kérdésedre a válasz: nem.

Második kérdésedre: nem mindegyikét.


Örülj, hogy ilyen vagy és hidd el megtalálod a pasidat, aki pont azért szeret, mert nem vagy könnyen kapható. Rengeteg olyan pasi van, aki pont az olyan lányokat szereti, mint amilyen te vagy, csak keresgélni kell, járj magabiztosan és nyitott szemmel a világban.

2014. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Azért vagy hülye, mert lequrvázod azokat, akik nem olyanok, mint te. nem mondom,hogy prűd vagy, egy szóval sem. De kérlek szépen, ne legyen már akkora baj neked, ha mások szexelnek!
2014. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ramcsiii ***** válasza:
70%
Azért mert tudják hogy a ku*vákat megkaphatják,de minket értelmes lányokat nem olyan könnyen.Ha majd rendes kapcsolatra vágynak akkor majd minket akarnak és nem a hisztis p*csákat ;)
2014. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Miért is?

Általánosítasz,baromsagokat beszélsz,masokra kened a sajat sikertelenséged.

2014. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!