Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mikor megláttok egy olyan párt az utcán, ahol a nő kb.150 centi, a férfi pedig kicsivel több, mint 190? Nagyon röhejes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy "ne érdekeljen mások véleménye", meg a "szerelem vak", de néha hülyén érzem magunkat emiatt. Külön-külön már megbékéltem a magasságunkkal, de tudom, hogy együtt kicsit vicces. És akármennyire akarom, nem tudom elereszteni a fülem mellett, hogy akárkivel találkozunk (főleg mikor először), mindig van erre valami megjegyzés, ha nem is mindig direkt bántó.
2014. jún. 10. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Női hülyeség, hogy szeretnének felnézni a párjukra. Nem gond, csak ne a magassága miatt akarjon rá felnézni. Amúgy nem gáz szerintem, akinek nem tetszik, az csukja be a szemét.
2014. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
röhejes? szerinted az röhejes ha 2 olyan ember aki teljesen más szögből látja a világot, megértik és szeretik egymást? ezáltal megismerhetitek a világot teljesen más szemszögből! ez nem mindenkinek adatik meg, inkább örülj annak, hogy szeretitek egymást a többiek véleménye ne zavarjon! 2 embernek kell csak megfelelned! az egyik te magad vagy a másik az akivel leéled az életed :)
2014. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Osztálytársam szülei is ilyen magasak.Megmosolygom őket,mert aranyosak,röhejesnek semmiképpen nem nevezném. :)

Ugyanúgy az olyan párok is cukik,ahol a férfi picit alacsonyabb.Ilyenkor rádöbbenek hogy a magasság és a súly nem befolyásolja az igaz szerelmet. :)

2014. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó ezeket hallani. Megpróbálok majd túl lenni ezen! :)
2014. jún. 10. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátom 198 centi, én meg 160. Ráadásul ő jóval 100 kg felett, én meg 50 alatt:D Szerinted mi mennyire nézhetünk ki röhejesen?

Őszintén szólva az elején nagyon zavart. De most már leszarom:D Aki ismer minket, azok már megbarátkoztak a dologgal és inkább aranyosnak tartják, aki meg nem ismer, annak miért adjak a véleményére?


A másik vicces dolog: anyukám egy fejjel magasabb édesapámnál. Hát őket is piszkálták rendesen, ennek ellenére a mai napig együtt vannak.

2014. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem röhejes. Én 160cm volt párom 206cm volt a melléig értem. De nem ez a lényeg.
2014. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megvannak a magasságbeli különbségeknek az előnyei.

A nőnek nem kell lehajolnia ;)

2014. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!