Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy lánnyal neten. Van esély rá hogy csak el akar csábítani hogy csak kivágják a vesémet a szervkereskedők? 18f

Figyelt kérdés
500km-re lakik. Az apja eléggé durván gazdag. 4 napja ismertem meg itt. Facebookon beszélgetünk. Nem fake profil, nagyon normális kedves aranyos csaj, de én mégis számba veszem az összes lehetőséget... Azért is merült fel bennem a gondolat mert le akar velem feküdni és eléggé rám van gerjedve. Meglepő hogy ilyen gyorsan ilyen érzelmeket táplál felém. Azt írja: "Álompasi" "Bárcsak egy ilyen emberrel kéne leélnem az életemet mint te" "Szeretlek" "olyan szerencsés vagyok" Mitévő legyek? Nyugodt szívvel találkozzak vele majd szombaton? 18F - 16L

2014. jún. 10. 17:00
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés az hogy van esély arra hogy csak leütnek és kioperálnák a vesémet? A felültetéstől annyira nem izgat.
2014. jún. 10. 17:19
 12/32 A kérdező kommentje:
felültetés"
2014. jún. 10. 17:19
 13/32 anonim ***** válasza:

Hát öcsém tartós tejet már ne vegyél és a télikabátjaidat is add el. Ez a csaj levadászik és kinyír. Nem csak a veséd kell neki, de viszi a májad, a tüdőd, szíved, mindent. :DD


Na de most komolyan? Ilyenen parázol? Amúgy szerintem is csak kábít a csaj főleg, hogy még élőben sosem találkoztatok. Ilyeneket írogatni elég direkt már-már erőszakos.

2014. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy kábítana, miért ne tetszhetnék neki? Amúgy azt is írta hogy szívesen szexelne velem,stb... De én mondtam neki hogy jó, de későbbiekben mondjuk elmennék vele Balatonra nyaralni vagy Görögországba,Svájcba,stb... Nem akarok egyedül lenni... Szeretnék valakivel együtt lenni és átélni kalandokat... És szeretnék szeretni valakit...
2014. jún. 10. 17:29
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok ezekre a helyekre tovább egyedül járkálni és nézni az embereket ahogy a párjukkal élvezik a nyaralást...
2014. jún. 10. 17:30
 16/32 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne hogyha lenne valakim akiben megbízhatok... 2 hónapja szakítottam és egyedül érzem magamat :(
2014. jún. 10. 17:33
 17/32 anonim ***** válasza:
Oké, tetszel neki, ne érd be a 150-200km-es surarú körödben lévőkkel. Hajrá......:D
2014. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Pórázra vagyok kötve, és amíg elér a póráz addig mehetek? Kész? Mint egy leláncolt kutya?
2014. jún. 10. 17:41
 19/32 anonim ***** válasza:
A csaj szopat. Már ha egyáltalán csaj. Csak pofára ne ess, előre figyelmeztetlek.
2014. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy amelyik csaj látatlanban, találkozás nélkül ilyeneket ír, azt minden hétvégén más-más hapi rakja valagba. :D
2014. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!