Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy lánnyal neten. Van esély rá hogy csak el akar csábítani hogy csak kivágják a vesémet a szervkereskedők? 18f

Figyelt kérdés
500km-re lakik. Az apja eléggé durván gazdag. 4 napja ismertem meg itt. Facebookon beszélgetünk. Nem fake profil, nagyon normális kedves aranyos csaj, de én mégis számba veszem az összes lehetőséget... Azért is merült fel bennem a gondolat mert le akar velem feküdni és eléggé rám van gerjedve. Meglepő hogy ilyen gyorsan ilyen érzelmeket táplál felém. Azt írja: "Álompasi" "Bárcsak egy ilyen emberrel kéne leélnem az életemet mint te" "Szeretlek" "olyan szerencsés vagyok" Mitévő legyek? Nyugodt szívvel találkozzak vele majd szombaton? 18F - 16L

2014. jún. 10. 17:00
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nem szeretek ebben a kisvárosban élni, évek óta nem ismerkedtem itt senkivel, mert nem annak az embernek ismernek aki vagyok, és nem bízok itt senkiben... Az évek alatt eléggé sok pletyka keringhet rólam erre fele... Nem indulnék itt tiszta lappal... Inkább elfelejtem ezeket az embereket...
2014. jún. 10. 17:43
 22/32 A kérdező kommentje:
Ezért csak neten ismerkedek és Pesten vannak a barátaim... A volt barátnőm is messze lakott tőlem... A gimi után rettegek itt élni... Annyira egyedül vagyok...
2014. jún. 10. 17:47
 23/32 A kérdező kommentje:
Az emberek itt csak akkor fogadnának el hogyha a vizet borrá változtatnám kb...
2014. jún. 10. 17:48
 24/32 A kérdező kommentje:
Itt hihetetlenül előítéletesek velem... De nem is érdekel, csak legyen megint valakim... Akit tisztelhetek és szerethetek és élhetek neki...
2014. jún. 10. 17:49
 25/32 anonim ***** válasza:
Hol élsz te? Privátban is írhatod... Amúgy nem paradox kicsit, hogy szeretnél megbízni valakiben, de ilyen hülyeségtől parázol? :D
2014. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Csak élőben nézzen bele a szemembe, mondja azt hogy szeret és elhiszem neki... Nagyon szomorú vagyok hogy egyedül kell élnem ebben a poros kisvárosban... És utál itt mindenki, már őszintén nem tudom hogy miért... Hiszen 2 éve nem is láttam itt senkit, mindig menekülök valahova innen...
2014. jún. 10. 18:06
 27/32 A kérdező kommentje:
Felszabadultnak érzem magamat hogyha távol lehetek innen... Olyan mintha hátrahagynék valami rosszat és a mennyországban lennék bárhol vagyok... Csak ne itt legyen...
2014. jún. 10. 18:06
 28/32 anonim ***** válasza:
wtf o.O
2014. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
NEM TUDOM HOGY MIÉRT NEM LEHET BOLDOG ÉLETEM EGY LÁNNYAL/BARÁTOKKAL ITT A KÖRNYÉKEN! :'((( :( :( Hogyha elmegyek bárhova akkor mindenki szeret, én vagyok a császár odavan értem mindenki... Itt pedig egy elfeledett senki... Mintha hazamennék egy horrorisztikus sivár szellemvárosba ahol egyedül lennék és a múlt démonai kísértenének... Olyan ez mint a pokol...
2014. jún. 10. 18:10
 30/32 anonim ***** válasza:
Van házad nem? Költözz el rinyálás helyett...
2014. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!