Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban mi az amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mi az amit elvársz a másiktól, pl milyen szabályok vannak amit szeretnétek ha a másik fél betartana? 17/L

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
hűség, a problémák megbeszélése, ne legyen idegbeteg, szánjon rám elég időt, és ne csak üljön a tévé előtt munka után.
2014. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszinteség! Számomra egyik legfontosabb dolog. Ne verjen át. Inkább mondja el, ha pl véletlen találkozott valami exével, vagy találkozik egy haverjával vagy ráírt valami csávó és nyomul, minthogy ne is tudjak róla. Mivel bízom benne nem gond. Másik a bizalom, ne járjon a nyakamra ne féltékenykedjen ha beszélgetek mással stb. Ha vele vagyok vele akarok lenni:) Nekem ezt a 2-t betartja nagy gond nincs, nyílván a többi apró megvan azért jöttünk össze. 23F
2014. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindent amit be lehet tartani, az legyen kölcsönös. Én tisztelem, hogy ő a nő, és rendesen bánok vele, de én is elvárom, hogy tiszteletben tartsa, hogy én vagyok a férfi.

Ugyanez vonatkozik pl a diszkrécióra. A kapcsolat két emberből áll, nem többől, azaz nem nézem jó szemmel, hogy szép kibeszéli a kapcsolatunkat a barátnőivel, én se a haverjaimtól kérek tanácsot, hogy mit csináljak a barátnőmmel.

Ilyen és ehhez hasonló szabályok betartásával csak jó lehet egy párkapcsolat.

2014. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszinteség, bizalom, tisztelet, és jó kommunikációs készség. Ha ezek stimmelnek, akkor képesek vagyunk megbeszélni a problémákat, nem törünk ki féltékenységi rohamokban ok nélkül, tiszteljük a másikat, így egy kiegyensúlyozott kapcsolat tartható fenn.

Legalábbis most így gondolom, és érzem. Szerencsére ezt meg is találtam. Az pedig természetes, hogy figyelünk a másikra, apróságokkal kedveskedünk egymásnak, ami tényleg a figyelem és a szeretet jele. Így tényleg egy harmonikus, kiegyensúlyozott kapcsolatban élek.

19/L

2014. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszinteség, Bizalom, Húség, szeressen és mutassa is ki! mondja el ha bántja valami. mosolyogjon a kedvemért :)

társaságban mindig egymásnak köszönjünk utoljára, hisz az a leghosszabb :P

megtudjuk beszélni a napi történéseket és higgadtan a problémákat. engedjünk egymásnak szabadteret amennyit a másik kíván és a féltékenységi rohamot kerüljük, nyugodtan kettesben megtudjuk azt is beszélni!


21F

2014. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne nyomuljon rám amíg nem múlok el 16 (sokkal idősebb nálam)
2014. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!