Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, de nagyon megbántam. Nagy hiba volt tudom, és nagyon szeretem őt! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy vége legyen. Ha elmondanám nem lenne jobb, nem akarom rázúdítani az én hülyeségem. Nagyon nagy bűntudatom van és lelkiismeret-furdalásom..lehet jobb így, ha csak én szenvedek magamban?!
2014. jún. 10. 21:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nem, ha nem érzelmi alapon történik, tehát nem a párkapcsolatban fennálló hiány pótlására szolgál. Ehhez nem hogy OKJ, de talán 8 általános sem kell.
2014. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát megcsaltad, ez van, megtörtént, nem lehet rajta változtatni.

Nagyon rossz, hogy megcsaltad, de az még rosszab hogy nem mondod el.

Nyilván értékelni fogja az őszinteségedet ha elmondod.

Persze az, hogy együtt maradtok, vagy sem, változó.

2014. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ne mond el neki!!!! 3 ismerősöm is megcsalta a feleséget és mindhárom repült.
2015. jún. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát még szép, az ilyen aljas embereknek repülniük kel..

Én még csodálkozom is hogy egyáltalán kiírta ide a kérdést a kérdező, úgy gondolom ezt mindenkinek közölnie kell a párjával ha ilyen történt. Ugyanis őszintének kell lenni egymással. Előbb utóbb a párod úgy is észre veszi rajtad..

2015. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kell*
2015. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!