Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak addig vagy érdekes a férfinak, amíg megszerez, ha már együtt vagytok, utána már nem úgy áll hozzád?

Figyelt kérdés
Én jelenleg ebben a helyzetben vagyok, lassan 1 éve hogy együtt vagyok a barátommal, előtte majdnem 5 évig voltam kapcsolatban, és miatta hagytam el, mert annyira "elvarázsolt" de mióta komolyabbra fordult a kapcsolatunk egyre hidegebb velem...természetesnek veszi, hogy vagyok neki, vagy ilyesmi, és nem próbál "megtartani". Már egy fél órás séta miatt is órákat kell könyörögni, vagy veszekedni, meg értem, hogy fáradt a munkától, de hétvégén se fér bele neki...... :( Ez annyira elszomorít, más is van így ezzel?
2014. jún. 10. 23:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod mennyire vagyok értelmes, mivel nem ismersz személyesen, és mivel engem próbálsz neten keresztül hülyének titulálni, ebből látszik, hogy nyilván nem vagy egy lángész, és még tapintatlan is..ha meg nem akarsz a kérdésemre választ adni, akkor ne lábatlankodj itt. Köszi:-)
2014. jún. 11. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!